Борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ із Тарутиного побореться за бронзову медаль ІІ Європейських ігор в категорії «до 74 кг». У вівторок спортсмен провів три сутички, останню з яких – за вихід у фінал - програв.

ЗА ОДНАКОВИМ СЦЕНАРІЄМ

В 1/8 фіналу Василь МИХАЙЛОВ (тренер – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК), програючи після першого періоду Ахсарбеку Гулаєву зі Словаччини, в другому - провів два прийоми, які принесли йому три бали. У підсумку - 3:2.

Vas Eg 01

У чвертьфіналі, як і в попередньому раунді, Василь теж проявив волю до перемоги. Він програвав Максіму Васілоглу з Румунії 0:2 після першого періоду, але зрівняв рахунок. 2:2 у підсумку, але за рахунок технічних дій йому була віддана перемога.

Vas Eg 03

ЗА КРОК ВІД ФІНАЛУ

У півфіналі Василь зустрівся з турком Деміртасом Сонером. І тут теж довелося відіграватися, на цей раз програючи 0:3. Сутичка була доволі запеклою, емоції били через край, були суперечливі за думкою тренерів рішення. Борець з Тарутиного скоротив відставання до мінімуму, але вирішальне слово виявилося за суперником – 3:5.

Тепер Василь МИХАЙЛОВ побореться у середу за бронзову медаль. Початок - о 19.00. Суперник нашого спортсмена визначиться у поєдинку Хаджимурада Гаджієва з Азербайджану та Кіріллоса Біненпаума з Греції.

Vas Eg 05

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

з Мінську

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live