Одеський спортсмен Владлен КОЗЛЮК завоював бронзову медаль Кубку України з греко-римської боротьби. Змагання відбулися у Запоріжжі.

У сутичці за бронзову медаль в категорії «до 97 кг» Владлен КОЗЛЮК (тренери – Ігор МОІСЄЄВ, Андрій ДЕРКАЧ), переміг ще одного одесита – Миколу КРИСОВА (тренер – Олег СІМОЧКІН). Успіх Владлену принесли два кидки в першій трихвилинці, кожний з яких був оцінений в чотири бали. У підсумку – 8:0. Микола КРИСОВ, таким чином, посів 5-е місце. Тим не менш, обидва одеські борці продовжують боротьбу за олімпійську ліцензію.

Упродовж турніру Владлен КОЗЛЮК переміг Богдана Майоренка з Дніпра з рахунком 9:0, але потім програв майбутньому чемпіону Олександру Шишману, який представляє Донецьку область – 0:3. У втішному раунді Владлен переміг ще одного одесита – Богдан Тихомира з рахунком 5:0, після чого боровся за «бронзу» із Крисовим.

Микола на Кубку України переміг з однаковим рахунком 6:1 Миколу Отечко (Донецька), а потім – Олександра Дегтярьова із Запоріжжя, але також програв майбутньому переможцю.