Спортсмени Одеської області завоювали 11 медалей на міжнародному турнірі «Сніжинка» серед кадетів («2003-2005» и «2006-2007» ррн.) з греко-римської боротьби, який відбувся в Миколаєві. Юні борці завоювали дві золоті, п’ять срібних та чотири бронзові нагороди.

Сім медалей в скарбничці спортсменів Теплодарської ДЮСШ (на фото). В молодшій категорії чемпіонами стали Кирило УГРІК (48 кг) і Микита ЧЕБАН (44 кг), які виграли по шість сутичок на шляху до перемоги, «срібло» завоював Дмитро ДІМІТРОВ (34 кг).

У старшій віковій категорії на другу сходинку п’єдесталу піднялися Тімур ГУСЕЙНХАНОВ (42 кг), Даніїл БИТКА (55 кг), «бронзу» завоювали Вугар МАМЕДОВ (51 кг) та Микола ДЕМ’ЯНЕНКО (71 кг).

Ще чотири медалі вибороли одеські борці: дві срібні - у старшій віковій категорії - Дмитро ЄВЧЕВ (ДЮСШ №16; 65 кг) та Максим ЄГОРОВ («Інваспорт»; 92 кг) та дві бронзові у молодшій – Олександр ПОНОМАРЕНКО (32 кг) та Ігор ТРЕТЬЯКОВ (41 кг), які представляють «Інваспорт».

В змаганнях брали участь 200 борців, які представляли Миколаївську, Одеську області, а також Молдову.

Як відзначає сайт міськради Теплодару, вихованці відділення греко-римської боротьби міської ДЮСШ у 2018-му році вибороли 24 золоті, 21 срібну і 21 бронзову медаль у 19 змаганнях обласного, всеукраїнського і міжнародного рангу. В особистому заліку поза конкуренцією другорозрядники Кирило УГРІК і Микита ЧЕБАН – в них по 6 золотих медалей!

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live