Чемпіонка Європи одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА стала срібною призеркою турніру Прем’єр-Ліги з карате в Дубаї. Вихованка Дениса МОРОЗОВА зробила ще один крок до завоювання олімпійської ліцензії.

ШЛЯХ НА П’ЄДЕСТАЛ

У фіналі змагань в куміте в категорії до 55 кг Анжеліка поступилася бронзовій призерці чемпіонату світу-2018 Вень Цу Юнь (Китайський Тайбей). За 1.11 до кінця бою одеситка програвала 0:4, але за 44 секунди вона скоротила відрив до мінімуму, набравши три очки в одній атаці. 3:4 – за 27 секунд до кінця бою. Але рахунок не змінився.

Втім, срібна нагорода – це ще один крок до Олімпіади в Токіо. Нагадаємо, що зараз всі крупні міжнародні турніри йдуть в залік олімпійського рейтингу, де Анжеліка ТЕРЛЮГА йде на 6-му місці.

Нагадаємо, що на шляху до фіналу змагань Анжеліка перемогла канадійку Кетрін Кемпбелл – 6:0, японку Сара Ямаду – 3:0, Фатеме Чолакі з Ірану – 3:0 та Сальмою Ельшафі з Єгипту – 0:0 (за рішенням суддів).