Одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА завоювала бронзову нагороду на турнірі серії А в Зальцбурзі. Це четвертий поспіль п’єдестал вихованки Дениса МОРОЗОВА на крупних міжнародних стартах  (до цього були перемоги в Парижі та Шанхаї та «срібло» в Дубаї).

БРОНЗА ЗАЛЬЦБУРГУ

У матчі за бронзу в категорії «до 55 кг» (139 учасників) Анжеліка ТЕРЛЮГА розгромила Сабіну Захарову із Казахстану – 7:0. За 41 секунду одеситка провела три точних удари, два з яких судді оцінили «іппоном» (по три бали). Третій – «юко» - Анжеліка зробила, коли до кінця залишалося 1.45, але далі рахунок вже не змінився. 7:0 – «бронза» відправляється до Одеси.

На своєму турнірному шляху Анжеліка перемогла Міріам Мокарніа (Канада) – 8:0, Моніку Бургерову із Чехії – 5:1, Жардін ван дер Ерден із Голландії – 4:1, Ясмін Аттіа із Єгипту – 3:1, в чвертьфіналі була сильнішою за свою суперницю у фіналі Євро-2018 Алесандри Хасані із Хорватії (1:0), і лише у півфіналі ії зупинила іранка Тарават Хаксар (0:2), яка в підсумку і стала переможницею змагань.

Terliuga podium 1

ОДЕСИТИ В АВСТРІЇ

На турнірі виступали ще 13 представників Одеси. Найкращі результати серед них показали Анастасія СТЕПАШКО (тренер - Ігор НЕГАТУРОВ) в категорії «+68кг» (94 учасника), Ганна ЧЕГОЛЯ (тренер – Володимир ЗАРЕЦЬКИЙ) в категорії «до 50 кг» (104), а також Євген ДИШЛОВЕНКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) – «до 67 кг» (222), які вийшли в четверте коло змагань.

Анастасія СТЕПАШКО здолала Василису Бужич (Чорногорія) – 0:0 (за рішенням суддів), фінку Тітту Кейнанен – 2:0, Мірнесу Бекташ із Босніїї – 2:1, а потім поступилася Люсії Лесяк (Хорватія) – 1:3.

Анна ЧЕГОЛЯ перемогла Андреа Станчу (Румунія) – 6:0, Мартіну Маріно (Італія) – 2:0 та Інес Грденіц (Хорватія) – 1:1, але програла майбутній бронзовій призерці  Озчелик Арапоглу із Туреччини – 0:9.

Євген ДИШЛОВЕНКО був сильнішим за італійця Антоні Парізі – 7:1, росіянина Артура Гасанова – 0:0 (за рішенням суддів), іспанця Рауля Куерви – 3:3 (за рішенням суддів), але поступився бразильцю Брено Тейшейрі – 0:4.

Zalzburg 2019 1

В другий раунд вийшли Ігор ЛАГУНОВ в категорії «+84» (141 учасник) та Анастасія ТКАЧ (тренер – Юлія ЧАБАНОВА) –  «до 61 кг» (132)

В першому ж раунді програли: Анастасія ПЕРЕУДА в категорії «понад 68 кг» (94), Дмитро НЕГАТУРОВ (тренер – Олександр та Ігор НЕГАТУРОВИ) – «до 84 кг» (170), а також Олексій КРУШЕЛЬНИЦЬКИЙ (тренер Дмитро та Ігор НЕГАТУРОВИ), Денис СУСТРЕТОВ (тренер – Денис КРИЛОВСЬКИЙ) -  «до 60 кг» (170).

Також не кваліфікувалися в друге коло одеські спортсмени, які виступали в ката. На першому етапі їм треба було потрапити в четвірку кращих в своїх групах, в яких змагалися по 16 спортсменів.  Одеські спортсмени отримали такі оцінки: Крістіна ВЕНІК (тренер – Олексій КОХАНЕЦЬ) – 22,54, Валерія ЧАБАНОВА (тренер – Юлія ЧАБАНОВА) –  21,52, Віталій КУЛИК (тренер – Руслан ХОМУТЕНКО) – 22,2, Ілля КОВАЛЬ (тренер – Олексій КОНОВАЛОВ) – 21,12.

Всього у змаганнях брали участь 2057 спортсменів з 99-ти країн, 79 з них представляли Україну.

НАСТУПНИЙ СТАРТ

Наступний старт для провідних одеських спортсменів - чемпіонат Європи, який відбудеться в іспанській Гвадалахарі з 28 по 31 березня. Він буде визначальним в боротьбі за ліцензії на Європейські ігри-2019.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live