Одеська каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА завоювала срібну медаль на турнірі Прем’єр-ліги в Парижі.

Ця нагорода стала 25-ю для одеситки, яку вона завоювала на турнірах серії «Карате 1» - Прем’єр-ліги (18, 9 золотих) та серії А (7, 5 золотих).

«СРІБНИЙ» ШЛЯХ

В категорії «до 55 кг» Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер – Денис МОРОЗОВ) упродовж турніру взяла верх над іспанкою Карлотою Фернандес (2:0), Гульмірою Усеновою із Казахстану (1:0), росіянкою Валерією Альохіною (6:1), в півфіналі – «підбила» німкеню Яну Мессершмідт (4:1), але у фіналі поступилася Анні Чернишовій з Росії з рахунком 0:8.

Втім, друге місце ще більше зміцнило позиції одеситки в олімпійському рейтингу в своїй категорії, адже вона випередила в Парижі своїх конкуренток, зокрема Вен Цзю Юнь (Китайський Тайбей), яка стала третьою, та турчанку Якан Туба, яка програла вже у другому поєдинку.

Terliuga Paris 2 02

ГРАНД ВІННЕР

Напередодні фінального дня, у суботу, Анжеліка ТЕРЛЮГА отримала нагороду за блискучий виступ в 2019-му – трофей Гранд віннера як переможець в загальному заліку Прем’єр-ліги в категорії «до 55 кг». Нагадаємо, що в минулому році Анжеліка здобула перемоги на 5-ти із 7-ми турнірів ПЛ, ще на одному – завоювала одну срібну медаль.

grand wins 03

grand wins 02

В БОРОТЬБІ ЗА ЛІЦЕНЗІЮ

Інші представниці Одеської області, які претендують на участь в Олімпійських іграх, виступили таким чином. В категорії «до 61 кг» Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) перемогла словенку Тьяшу Рістіч (4:0), Алану Кочієву з Росії (3:0 та сербку Йовану Прекович (1:0), але програла французькій спортсменці Гвендолін Філіп, яка в підсумку стала бронзовою призеркою – 1:7. В категорії «+68 кг» – одеситка Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) перемогла англійку Амелію Харві (3:2) та казахстанську спортсменку Софію Берульцеву (4:0), якій поступилася двома тижнями раніше на турнірі серії А в Чилі, але в наступному колі програла іспанці Марії Торрес (0:1).

Наступний міжнародний за участю спортсменок Одеської області – турнір Прем’єр-ліги в Дубаї – 14-16 лютого.