20-річний спортсмен із Чорноморська Владислав ШЕПЕЛЄВ став переможцем командного чемпіонату України, який відбувся в Сумах 29-30 січня. Ця медаль стала єдиної для спортсменів Одеської області на цих змаганнях.

ЧЕМПІОНСЬКИЙ ВИСТУП

Свій переможний результат в потрійному стрибку Владислав ШЕПЕЛЄВ (тренери – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК) вже в першій спробі – 15 м 96 см, що стало повторенням його особистого рекорду, який був встановлений на початку січня на «Різдвяних стартах».

За підсумками змагань Владислав на 30 см випередив Артема Коноваленка із Донецької області. Взагалі, спортсмен із Чорноморська, мав такі результати на цих змаганнях 15.96-X-15.26-15.48- 15.38-X).

Представляє Владислав ШЕПЕЛЄВ Одеську обласну СДЮСШОР.

КОМАНДНИЙ ЗАЛІК

У підсумковому заліку командного чемпіонату України збірна Одеської області посіла 19-е місце серед 24-х команд, набравши 85 очок. У складі збірної Одещини виступали 4 спортсмени.

ПОДАЛЬШІ ПЛАНИ

Для Владислава ШЕПЕЛЄВА командний чемпіонат України став заключним стартом зимового сезону. Як розповів Сергій ПОЛІНКОВ, після змагань отримає тритижневу перерву, після чого розпочне в Чорноморську підготовку до літнього сезону. Нагадаємо, що в минулому році Владислав став чемпіоном України просто неба, встновивши особистий рекорд - 16 м 29 см.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live