20-річна одеська фехтувальниця Маргарита СМИРНОВА увійшла в топ-16 в особистому турнірі шаблісток молодіжного чемпіонату Європи (U-23), який триває в болгарському Пловдиві. Це найкращий результат в кар’єрі спортсменки.

На груповому етапі вихованка Олександра ВАСЮТІНА здобула лише 2 перемоги в 5-ти поєдинках, перегравши Катаріну Петер (5:1) та білоруску Катерину Рогачевську (5:1), але, тим не менш, пробилася в основну сітку, де зуміла обіграти двох суперниць та пробитися в топ-16.

В першому раунді плей-офф Маргарита СМИРНОВА з рахунком 15:11 переграла Ану Апрасідзе, далі – ще одну грузинську спортсменку - Ліку Джіджієшвілі, яка посіла 5-е місце на нещодавньому чемпіонату світу серед юніорів – 15:5. Але в наступному раунді одеситка поступилася угорці Бьянці Керн – 12:15. У підсумку 16-е місце – найкращий результат серед українок в особистих змаганнях шаблісток.

Smirnova Euro U23 1

2 червня Маргарита СМИРНОВА у складі збірної України візьме участь в командному турнірі шаблісток.

Як ми повідомляли, Маргарита СМІРНОВА посіла 6-е місце на етапі Кубку світу серед юніорів, який відбувся в іспанській Сеговії 19-20 січня.