Урочиста церемонія відкриття ІІ Європейських ігор відбулася на національному олімпійському стадіоні «Динамо» у Мінську.

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ

На гостей вечора чекала захоплююча високотехнологічна шоу-програма з елементами віртуальної реальності.

Учасників Європейських ігор привітали президент Європейського Олімпійського Комітету Янез Косьянчич, президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко.

На трибунах підтримував нашу збірну президент Національного олімпійського комітету України Сергій БУБКА.

Традиційно особливою частиною церемонії став парад команд-учасниць. Прапор України ніс одеський спортсмен – олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ.

EG opening 14

Після того як прапор ЄОК підняли на стадіоні «Динамо», чемпіонка І Європейських ігор Василина Марзалюк вимовила клятву спортсменів: «Від імені всіх спортсменів я обіцяю, що ми будемо виступати на Європейських іграх, поважаючи і дотримуючись правил, за якими вони проводяться, істинно в спортивному дусі без застосування допінгу і заборонених препаратів на славу честі своїх команд».

Потім клятву виголосили суддя Артур Фандо і тренер Ольга Власова.

Кульмінаційним моментом церемонії стало запалення вогню Ігор. У ньому взяли участь олімпійські чемпіони Дарина Домрачева, Олексій Гришин, Максим Мирний, Юлія Нестеренко, Роман Петрушенко, Надія Скардіно і Дмитро Довгаленок.

О 0.35 був запалений вогонь Європейських ігор. З кожної чаші, яку запалили прославлені білоруські атлети, до головного факела, який має вид квітки папоротника, вилетіли кілька вогненних стріл - вогонь Європейських ігор - 2019 загорівся на «Динамо».

Завершилася церемонія яскравим салютом.

EG opening 25

УКРАЇНА ТА ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ НА ІІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГРАХ

Нагадаємо, у Мінську-2019 наша команда представлена 198 спортсменами у 15-ти видах спорту (22 дисципліни).

Честь Одеської області на ІІ Європейських ігор захищатимуть: стендовики Микола МІЛЬЧЕВ та Ірина МАЛОВІЧКО, майстер кульової стрільби Анна ІЛЬІНА, представниці карате – одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська, южненська веслувальниця Анастасія ТОДОРОВА, борець-класик із Одеси Микола КРИСОВ, борець-вільник із Тарутина Василь МИХАЙЛОВ, баскетболіст Євген БАЛАБАН та футболіст-«пляжник» з Чорноморська Роман ПАЧЕВ

Для МІЛЬЧЕВА та ТОДОРОВОЇ ІІ Європейські ігри в кар’єрі стануть другими в кар’єрі. Южненська веслувальниця є бронзовою призеркою І Європейських ігор.

В перший день Євген БАЛАБАН у складі збірної України здобув перемогу над збірною Франції 18:14 у турнірі з баскетболу 3х3.в

Напередодні був опублікований розклад змагань за участю спортсменів Одеської області.

Прес-служба відділення НОК України

за матеріалами сайту НОК України

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live