Найдосвідченіший спортсмен збірної України, олімпійський чемпіон, одеський майстер стендової стрільби Микола МІЛЬЧЕВ отримав право нести український прапор на урочистій церемонії відкриття ІІ Європейських ігор-2019, яка відбудеться 21 червня у Мінську.

Прибувши до Мінська, відомий стрілок, який вдало поєднує свою спортивну кар'єру з тренерською діяльністю, а разом з тим успішно очолює відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області, відзначив, що йому безмежно приємно знову знаходитися у стані спортивної сім'ї України.

«Дійсно, дуже радий знову бути у складі збірної країни. Вдвічі приємніше, що мені довірили виконати таку відповідальну місію – нести прапор України на церемонії відкритті мультиспортивного форуму. Щиро вдячний за цю довіру! Зичу усім нашим спортсменам успіхів та вдалого виступу у Мінську-2019», - сказав Микола МІЛЬЧЕВ.

Відзначимо, що Микола МІЛЬЧЕВ був прапороносцем України і на Олімпійських ігор 2016 року, де, нагадаємо посів 4-е місце.

Milchev Rio 2016 17

Milchev Rio 2016 15

Прес-служба відділення НОК України

за матеріалами сайту НОК України

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live