Тренер з пляжного волейболу КДЮСШ міста Чорноморська Тетяна СУХІНА дала оцінку виступу своїх підопічних Софії РИЛОВОЇ та Єви СЕРДЮК на чемпіонаті Європи (U-22), де вони посіли 4-е місце (фото: По ліву руку від тренера Єва СЕРДЮК, по праву - Софія РИЛОВА).

- Потрапляння в топ-4 – це просто чудовий результат, - відзначила наставник. - Спочатку у нас було завдання вийти з групи і виграти матч, тобто потрапити в число дев’яти кращих. Пройти до вісімки, вигравши у італійок, одна з яких володарка бронзової медалі Юнацьких Олімпійських ігор, здавалося дуже складним завданням.

Відзначу, що майже з усіма командами ми грали наосліп (не бачачи жодної гри). Це дуже складно і великий респект дівчаткам, що вони швидко оцінювали гру суперниць і слухали підказки тренера. Вихід в четвірку виявився простішbv, ніж ми думали, хоча дівчата з Литви дуже незручні суперниці з нестандартною технікою. Вже в топ-4 не було суперників, з якими ми могли б грати спокійно і без емоційних зусиль. Тут були дві російські пари: минулорічні переможці Євро (U-22) і переможниці юнацьких Олімпійських ігор Бочарова/ Вороніна, володарки Кубку Росії Фролова/ Ганенко, які в підсумку стали переможцями цього Євро і, звичайно, команда Швейцарії з великим міжнародним ігровим досвідом і потужною фізичною підготовкою.

beachEuro U22 07

Ізмір. Софія РИЛОВА радіє черговому виграному розіграшу

- Чого не вистачило для того, щоб перемогти в матчі за бронзові нагороди?

- Думаю, дівчаткам не вистачило ігрового досвіду на міжнародному рівні, та й емоційна втома накопичилася, адже сезон вийшов дуже інтенсивним, було проведено багато ігор за короткий період часу. Але дівчата зробили неможливе, такий результат - найвищий в історії українського пляжного жіночого волейболу.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live