У суботу на ІІ Європейських іграх розпочинає свій виступ борець греко-римського стилю Микола КРИСОВ. Представляємо нашого учасника, який дебютує на такому масштабному спортивному форумі.

ЄВРОПЕЙСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ

Борець-класик із Одеси Микола КРИСОВ (тренер – Олег СІМОЧКІН) став учасником ІІ Європейських Ігор завдяки перемозі в категорії «до 97 кг» на Київському міжнародному турнірі. Головною умовою потрапляння в Мінськ-2019 стало те, що він став кращим серед українців в своїй категорії. Раніше Микола завоював для країни ліцензію на ІІ Європейські ігри, посівши 7-е місце на чемпіонаті Європи.

Krysov winner 3

СЕЗОН-2018/19

Микола КРИСОВ розпочав свій сезон виступом на чемпіонаті України, перемога в якому відкрила йому дорогу на чемпіонату Європи. У фіналі він здолав свого давнього суперника Євгена Савету з Полтавщини - 11:4. На своєму третьому в кар’єрі Євро Микола переміг в двох сутичках, але програв в 1/4 фіналу. У підсумку – 7-е місце. У фіналі Київського міжнародного турніру одесит у фіналі він здолав іншого українського спортсмена Олександра Шишмана з рахунком 5:3, чим гарантував собі квиток на Європейські ігри.

UkrChamp 01

НА ІІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГРАХ

На ІІ Європейських іграх Микола КРИСОВ виступить в своїй рідній категорії – «до 97 кг». 29 червня відбудуться три раунди змагань, а 30-го – спортсмени вже боротимуться безпосередньо за медалі.