Цього тижня одеські борці Владлен КОЗЛЮК і Василь МИХАЙЛОВ візьмуть участь в заключному відборі на Олімпійські ігри. Світова кваліфікація відбудеться в Софії з 6 по 9 травня.

ГОЛОВНА ЦІЛЬ

Для завоювання путівки на Олімпійські ігри необхідно вийти у фінал змагань. 6-7 травня відбудеться відбірковий турнір з вільної боротьби, 8-9-го – з греко-римської боротьби.

ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВ

25-річний борець вільного стилю Василь МИХАЙЛОВ (тренери – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК) – візьме участь у змаганнях в категорії «до 74 кг», в якому заявлені 29 спортсменів.

Kyiv open 04

Василь стартує, як і ще 25 спортсменів, стартує з кваліфікації. Перший суперник – бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу-2019 Бьямбадорж Бат Ардене із Монголії. В разі перемоги суперником нашого спортсмена стане кращий в парі Малік Амін (Сан-Маріно) – Айоб Барраж (Туніс). Шанси пройти два раунди у одесита доволі високі, а ось в 1/4 фіналу, Василя, скоріш за все, чекає один з фаворитів змагань – Мурад Курамагамедов із Угорщини. Втім, на європейському відборі потенційний суперник одесита став лише 5-м. Далі, в разі успіху – бронзовий призер європейського відбору Георгіос Кугумцідіс із Греції.

Для того, щоб вийти у фінал і завоювати олімпійську ліцензію, Василь МИХАЙЛОВ має виграти чотири сутички.

ВЛАДЛЕН КОЗЛЮК

24-річний борець-класик Владлен КОЗЛЮК (тренер – Ігор МОІСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ) візьме участь у змаганнях в категорії «до 97 кг», в яких заявлений 21 спортсмен.

Kozliuk World 02

В 1/8 фіналу одеський спортсмен зустрінеться з французом Мелоніном Нумонві, який не має в послужному списку гучних перемог, а в європейській кваліфікації в березні посів лише 15-е місце. Найвірогідніші суперники в наступних раундах: в 1/4 фіналу – срібний призер Європейських ігор Александр Грабовик з Білорусі, а в півфіналі – бронзовий призер Кубку світу-2020 Артур Омаров із Чехії.

Для того, щоб вийти у фінал і завоювати олімпійську ліцензію, Владлену КОЗЛЮКУ потрібно виграти три поєдинки.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Світовий кваліфікаційний турнір в повному обсязі буде показаний на сайті UNITEDWORLDWRESTLING.

Також стежте за результатами на наших ресурсах: на сторінці у фейсбук та в телеграм-каналі.