Тренер Андрій ПАНАІТОВ підбив підсумки виступу свого підопічного Василя МИХАЙЛОВА на ІІ Європейських ігор. Нагадаємо, спортсмен посів 5-е місце в категорії «до 74 кг» у змаганнях з вільної боротьби. (на фото: Головний тренер збірної України Григорій ДАНЬКО, Василь МИХАЙЛОВ, тренер Андрій ПАНАІТОВ)

- Ми приїхали за медаллю, і ми були близькими до неї, - відразу зазначив наставник. – У півфінальному поєдинку все залежало від Василя, все було в його руках. Ще одна атака, ще одна правильна дія. Перемога була в його руках. Але…

А за третє місце він боровся вже з травмою, і це позначилося на його діях. Сподіваємось, що наступного разу все буде добре.

Vasilі 02

- Які висновки зробили за підсумку виступу на ІІ Європейських іграх?

- Помилки ми побачимо – і я, і головний тренер збірної України. Звісно, ми доведемо це до спортсмена. Є, скажемо так, загальні проблеми. Василь десь себе притримує, пробує себе приберегти.  Цього неможна робити. Сучасна боротьба диктує атакуючий стиль. У нього гарні дані, але він їх реалізує не повною мірою. Є певні психологічні проблеми. Думаю, що ми іх вирішимо.

- Найближчим часом вашого підопічного чекає чемпіонат України, який є відбірковим на ліцензійний чемпіонат світу. Чи готовий Василь до нього?

- Зараз проблема номер один – це травма, яку він отримав у півфіналі. У поєдинку за третє місце він виступав на уколах. А графік у нас дійсно дуже щільний – вже за десять днів чемпіонат України, в якому треба обов’язково виступати.  Якщо ми його пропустимо, то можемо автоматично втратити право виступити на чемпіонаті світу – найважливішому старті року, де визначатимуться володарі олімпійських ліцензій.

Приїдемо в Одесу – радитимемось з медиками, а потім прийматимемо рішення щодо подальших наших дій.

Мінськ. 24 червня. Інтерв’ю Андрія ПАНАІТОВА. ВІДЕО

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

із Мінську

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live