За підсумками XXIII міжнародного турніру, присвяченого видатним українським борцям та тренерам, який проходив 10-12 травня в Києві, представництво Одеської області на Європейських іграх поповнилося ще двома спортсменами.

ПЛЮС ДВА БОРЦІ

Борець-класик із Одеси Микола КРИСОВ (тренер – Олег СІМОЧКІН) став учасником Ігор завдяки перемозі в категорії «до 97 кг», а «вільник» із Тарутина Василь МИХАЙЛОВ (тренер – Андрій ПАНАІТОВ), вигравши «бронзу» в категорії «до 74 кг». Втім, головною умовою потрапляння в Мінськ-2019 для Василя стало те, що він став в своїй категорії кращим серед співвітчизників. Відзначимо, що упродовж турніру він переміг двох українських борців – Віталія Жукова та Івана Кусюка.

Як ми повідомляли, на чемпіонаті Європи Василь МИХАЙЛОВ та Микола КРИСОВ завоювали ліцензії для країни на ІІ Європейські ігри, посівши відповідно 5-е та 7-е місця. В Києві вони підтвердили своє право участі, ставши кращими серед українців в своїх категоріях.

Krysov Simochkinn

Микола КРИСОВ (зліва) та його тренер Олег СІМОЧКІН

Ukrchap borba 2018 03

2 грудня 2018 року. Бровари. Василь МИХАЙЛОВ (третій зліва) та його тренер Андрій ПАНАІТОВ (другий зліва) після перемоги на чемпіонаті України

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ НА ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГРАХ

Таким чином, Одеська область має вже дев’ять учасників ІІ Європейських ігор. Як ми повідомляли, путівки в Білорусію вже завоювали представники одеської стрільби: стендовики Микола МІЛЬЧЕВ та Ірина МАЛОВІЧКО, майстер кульової стрільби Анна ІЛЬІНА, каратистки – одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська, а також дзюдоїст Олександр ГОРДІЄНКО і веслувальниця Анастасія ТОДОРОВА.

Для Мільчева, Гордієнка та Тодорової ІІ Європейські ігри в кар’єрі стануть другими в кар’єрі.

Ще мають шанси поповнити збірну Одеської області в Мінську представники ігрових видів спорту – в баскетболі 3х3 та пляжному футболі. Принаймні, у складі «пляжної» збірної України на відборі на Всесвітні ігри, який завершився у неділю в Іспанії, брав участь Роман ПАЧЕВ iз Чорноморська. Він, до речі, виступав на І Європейських іграх в Баку чотири роки тому.

Вся інформація по темі ІІ Європейскі ігри в окремому розділі нашого сайту

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live