Дві вихованки одеського тенісу - Еліна СВІТОЛІНА та Даяна ЯСТРЕМСЬКА - зіграють в 1/8 фіналу Уїмблдону. До речі, це національний рекорд для цього турніру «Великого шолому».

Сьогодні з різницею в кілька годин вони перемогли в своїх матчах 3-го раунду. Еліна взяла верх над Марією Саккарі із Греції - 6:3, 6:7 (1:7), 6:2, Даяна ЯСТРЕМСЬКА – над Вікторією Голубич зі Швейцарії – 7:5, 6:3.

Світоліна повторила свій рекорд на Уімблдоні, Ястремська – вперше вийшла в 1/8 фіналу на турнірах Великого Шолому».

elina svitolina 2019 wimbledon

ДЕТАЛІ. СВІТОЛІНА

В матчі Світоліна – Саккарі гречанці у першому сеті першої вдалося зробити брейк (3-1), після чого відразу п'ять геймів пішло в актив Еліни (в тому числі 18 з останніх 19 розіграшів).

У другій партії гречанка не втримала відрив в два брейка, а Світоліна, поступаючись по ходу сету 3-5, рахунок зрівняла. У 12-му геймі на подачі суперниці українка не реалізувала два матчболи, після чого на тай-брейку взяла тільки один розіграш.

Світоліна виконала брейк на початку вирішального сету (2-1), а після п'яти геймів скористалася медичним перервою. За всю третю партію у Саккарі було три брейкпойнти, які вона не реалізувала. Українка виконала другий брейк, після чого завершила поєдинок з п'ятого матчболу в цьому геймі на своїй подачі.

ДЕТАЛІ. ЯСТРЕМСЬКА

Даяна Ястремська вийшла вперед зі старту матчу і мала шанси повести 3-0, але гейм на подачі програла. Поступаючись 2-5, українка звернулася за допомогою до фізіо через проблеми з правим плечем.

Після відновлення гри Даяна виграла 6 геймів поспіль: взяла перший сет 7-5 і потім захистила свій стартовий гейм в наступній партії. Ястремська зуміла зберегти відрив у один брейк (3-1) до кінця матчу. У дев'ятому геймі українка не скористалася матчболом на подачі Голубич, а в наступному, вже на своїй подачі, пішла з брейкпоінту.

Ястремська в січні цього року дійшла до третього кола на Відкритому чемпіонаті Австралії, де програла Серені Вільямс.

Таким чином, вперше в історії відразу дві українки виступлять в четвертому раунді трав'яного Шолома.

ЩО ДАЛІ

В 1/8 фіналу Еліна СВІТОЛІНА зіграє з переможницею матчу Петра Мартич - Даніель Коллінс.

У поєдинку четвертого кола суперницею Даяни ЯСТРЕМСЬКОЇ стала Чжан Шуай з Китаю (WTA 50), яка раніше сьогодні обіграла Каролін Возняцкі. У минулому сезоні Ястремська здобула перемогу в поєдинку з китаянкою на шляху до титулу в Гонконзі (7-5, 6-4).