Обидві одеські тенісистки, які беруть участь у Відкритому чемпіонаті Австралії - Еліна СВІТОЛІНА та Даяна ЯСТРЕМСЬКА, вийшли в другий раунд змагань. Таким чином, вперше у другому раунді турніру «Великого шолому» зіграють відразу дві одеситки.

svit R1

Першою на корт вийшла Еліна СВІТОЛІНА і впевнено обіграла швейцарку Вікторію Голубович – 6:1, 6:2. Даяна ЯСТРЕМСЬКА грала невдовзі після Еліни на одному з центральних кортів - «Мельбурн Арені» та здолала опір досвідченої австралійки Саманти Стосур (72-е місце в світовій класифікації) – 7:5, 6:2. Ця перемога стала першої для неї на турнірах «Великого Шолому»

Еліна СВІТОЛІНА записала в свій актив першу перемогу в сезоні. На старті суперниці обмінялися брейками (2-1), після чого до кінця матчу Світоліна виграла 10 з 12 геймів.

Для Світоліной і Голубич це був дебютний очний поєдинок. Швейцарка (WTA 103) пройшла в основу Відкритого чемпіонату Австралії через кваліфікацію, де всі матчі виграла в двох сетах.

Ястремська по ходу першого сету поступалася 2:5, але далі виграла п'ять геймів поспіль і «взяла», таким чином, партію. У другій партії Даяна виконала два брейка і втримала свою перевагу до кінця зустрічі.

У минулому сезоні українка дебютувала в основній сітці змагань «Великого Шолому», стартувавши на Відкритому чемпіонаті США. Тоді в Нью-Йорку Ястремська зазнала поразки від Кароліни Мухова з Чехії.

Даяна ЯСТРЕМСЬКА:

- По-перше, я так схвильована! Це спогади залишаться зі мною назавжди. Дякую за підтримку, спасибі, що прийшли подивитися наш матч. Сподіваюся, що за ці два тижні на турнірі ви дізнаєтеся про мене більше і прийдете на мою наступну гру, - сказала Ястремська в інтерв'ю на корті.

- У другому колі Australian Open вас чекає протистояння з іспанкою Карлою Суарес-Наварро, яка на турнірі посіяна під 23-м номером?

- Якось раз я вже тренувалася з Карлою. Від наступного матчу я також чекаю відмінного тенісу.