Огляд подій ІІ Європейських ігор був би неповним без коментаря тренера Олександр ТОНКОШКУРА, вихованка якого Аніта СЕРЬОГІНА завоювала єдину для Одеської області золоту медаль.

- Які емоції у тренера, коли його учениця стоїть на вищій сходинці таких змагань, на ії честь лунає гімн України?

- Ви знаєте, карате – вид спорту емоційний. Ви бачили, коли спортсмени роблять удар, вони навіть кричать. Теж саме відбувається з тренером, тільки емоції треба тримати в собі. Але після бою емоції виходять назовні і відчуття просто колосальні. Це все б’є по м’язах, по тілу. Ти розумієш, що робота, яка була зроблена, залишає слід не тільки в твоєму житті, але й в історії країни. Тому відчуття дуже круті.

Seroginas 53

- Чи все у фіналі склалося за планом, чи Аніті вже упродовж бою треба було щось міняти?

- У всіх поєдинках все пройшло за нашим планом, за виключенням бою із француженкою Гвендолін Філіп. Ми розуміли, що ця спортсменка хоче повернути нам борг за поразку у бронзовому матчі на чемпіонаті Європи. Тож найголовнішим був цей бій. В решті поєдинків Аніта впевнено реалізувала план. Вона дуже добре думає упродовж бою, вона добре працює, коли відчуває, що ії тіло вільне і готове до будь-яких дій. Ми підвели Аніту в гарній формі до цих змагань, і вона змогла в повній мірі розкритися.

Я вітаю ії, вітаю Чорноморськ, вітаю команду, вітаю міську владу Чорноморська, яка нас підтримує, почесного президента Одеської Федерації карате Юрія Бузька, всю Одеську область. Ми пишаємося тим, що принесли нашій області важливу медаль.

- Напевно ця перемога стане відмінним імпульсом на шляху до головної цілі – Олімпійських ігор…

- Так. Завжди є головна ціль. Але до головної цілі завжди треба йти дрібними кроками, і кожний цей крок називається «невеличка ціль». Тому «step by step» - крок за кроком ми йдемо до головної цілі. І я думаю, що у нас все вийде.

ІІ Європейські ігри. Інтервю Олександра ТОНКОШКУРА. Видео

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області.

Мінськ - Одеса

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live