В Одесі за підтримки відділення НОК України в Одеській області відбувся юнацький турнір «Synergy Kids Cup» з настільного тенісу. За призи боролися 55 спортсменів – окрім «господарів», ще гості із Роздільної та ОТГ Авангард.

Юні спортсмени боролися за призи в чотирьох вікових категоріях – від «2003 та мол.» до «2010 та мол.». В найстаршій групі перемогу здобули Микита Хворостяний та Єлизавета Кондратюк, в категорії «2006 р.н. і мол.» – Вадим та Віталіна Умнікови (обидва - Роздільна), «2008 і мол.» - Анастасія Мисюревич та Мирон Брикульський, «2010 р.н. і мол.» - Дмитро Цебеняк та Агата Ігнатова.

synergy 1018 04

synergy 1018 06

Всі переможці, а також призери змагань в окремих вікових категоріях отримали призи з олімпійською символікою від відділення НОК України в Одеській області. Чемпіони також отримали яскраві плакати та книжку Володимира Кулика «Олімпійський у серцях вогонь».

synergy 1018 01

Традиційний щомісячний турнір відбувся в спорткомплексі «Synergy Sport Arena» - найкрупнішому залі для настільного тенісу, принаймні, в Одеській області.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live