Одеський шабліст, заслужений майстер спорту Андрій ЯГОДКА побореться за олімпійську ліцензію в рамках європейського відбору на Ігри-2020, який відбудеться в Мадриді 24-25 квітня.

П’ЯТА ЛІЦЕНЗІЯ ДЛЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ?

Андрій, який, нагадаємо, брав участь в Олімпійських іграх-2016, побореться за єдину олімпійську путівку. Станом на 20 квітня на змагання шаблістів заявилися 17 спортсменів, серед яких одесит третій за світовим рейтингом (62-е місце). Згідно регламенту учасники спочатку мають фехтувати в групах, потім – основна сітка.

Як ми повідомляли, Андрій Ягодка 15 квітня переміг на чемпіонаті України, який відбувся в Києві.

UkrChamp 2021 09

Зараз одеський спортсмен зі своїм тренером Олександром Красовським знаходиться на тренувальному зборі на олімпійській базі в Конче-Заспі. В Мадрид збірна України вилітає 22 квітня.

Відзначимо, Андрій Ягодка вже має успішний досвід участі у континентальному відборі - у 2016-му році. Тоді він увійшов у четвірку на турнірі, який відбувся в Празі, і це принесло йому олімпійську ліцензію.

Yagodka Euro qual 2016

ЩЕ ТРИ ШАНСИ ДЛЯ УКРАЇНИ

Також за путівку на Олімпійські ігри боротимуться в Мадриді ще три українських фехтувальники: Олена Кривицька (шпага, Київ), Катерина Ченцова (рапіра, Київ) і Клод Юнес (рапіра, Львів).

ОЛІМПІЙСЬКІ ЛІЦЕНЗІЇ

На сьогодні чотири спортсмени Одеської області завоювали право виступити на Олімпійських іграх-2020: Ірина МАЛОВІЧКО (стендова стрільба), Анастасія ЛИСЕНКО (важка атлетика), Анжеліка ТЕРЛЮГА (карате) і Анастасія ТОДОРОВА (веслування).

РОЗКЛАД. ТРАНСЛЯЦІЇ

Європейський відбір на Олімпійські ігри-2020. Мадрид (за київським часом)

Шабля. Чоловіки. Андрій ЯГОДКА

24 квітня

16.00. Груповий турнір (доріжки 5-8)

17.25. Основна сітка

19.10. Півфінали і фінал

ОНЛАЙН-РЕЗУЛЬТАТИ: engarde-service.com

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ: madridfencing2021.com/streaming

САЙТ ЗМАГАНЬ: madridfencing2021.com

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live