Одеські спортсмени стали переможцями двох міжнародних турнірів з карате, які відбулися минулого уїк-енду в хорватському місті Умаг.

«ЗОЛОТО»

На етапі «Карате 1 Молодіжна ліга» одеські спортсмени завоювали дві медалі – золоту та бронзову. Переможцем етапу став вихованець СК «Роял Тім» Костянтин ЧЕРНЕНКО (тренер – Володимир ЗАРЕЦЬКИЙ). Він став кращим в куміте у категорії «до 50 кг» (U-14), в якій брали участь 120 спортсменів. Одесит здолав шістьох суперників: італійця Маріо Федеріко (5:0), бельгійця Етана Панзу (1:0), боснійця Михайла Зрніча (1:0), іспанця Ікера Леала (0:0 – за рішенням суддів), у півфіналі - Ісу Чагаєва із Австрії (3:0) і, нарешті, у вирішальному поєдинку, грека Васілеоса Паппаса – 0:0 (за рішенням суддів).

Chernenko Zaretski

«БРОНЗА»

Бронзову медаль у змаганнях кадетів завоював Костянтин КОВТУНЕНКО (СК «Гранд спорт», тренер – Євген СТЕПАНЧУК) – в категорії «до 63 кг» (114 учасників). Він переміг литовця Гвідаса Дісле (2:1), швейцарця Яніка Шміда (4:1), боснійця Йован Копрену (2:0) та бельгійця Яссера Ель-Катнауі (4:0), але у півфіналі мінімально програв Уроша Радану із Боснії (0:1). Втім, в поєдинку за «бронзу» Костянтин був сильнішим за голландця Флоріса Суецькі – 3:0.

Kovtunenko 4

ТОП-7

Ще два спортсмени Одеської області зупинилися на підступах до п’єдесталу, посівши 7-і місця: в ката серед кадетів (116 учасників в категорії) Ярослав ФЕДОРОВ із Чорноморська (СК «Катана», тренер – Олександр ТОНКОШКУР) та одеситка Аріадна ПАНЧУК (СК «Тигрьонок», тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) у змаганнях серед юніорів в куміте (до 53 кг, 68 учасників).

У змаганнях взяли участь 2500 спортсменів з 70-ти країн.

Fedorov Umag

ЩЕ ОДНА ПЕРЕМОГА

Крім того, у міжнародному турнірі, який проходив паралельно у місті Умаг, чемпіонкою стала Юлія ПАЛАШЕВСЬКА (СК «Тигрьонок», тренер – Дмитро НЕГАТУРОВ, Сергій ПАЛАШЕВСЬКИЙ). Вона стала переможницею в категорії «до 50 кг» серед молоді.

Palashevska Umag 2

СПРАВКА. За інформацією wkf.net змагання «Карате 1 Молодіжна ліга» відбувається в трьох вікових категоріях: юніори (16-17 років), кадети (14-15 років), а також в категорії U-14. Всього 31 вид програми (25 – куміте, 6 – ката).

«Карате 1 Молодіжна Ліга» була започаткована у минулому році і включала чотири етапи: Софія, Умаг, Канкун та Каорле. Ціль змагань, як зазначають організатори, підвищення рівня молодих спортсменів, а також, для того, щоб мати більше можливостей конкурувати на найвищому рівні серед каратистів віком від 12 до 17 років.