В Одеській облдержадміністрації за участі начальника облспортуправління Валентини КОЛЬЧАК відбувся урочистий захід з нагоди перемоги каратистки Аніти СЕРЬОГІНОЇ на ІІ Європейських іграх. Також були відзначені успіхи одеських каратистів на міжнародних змаганнях в Хорватії.

НАГОРОДИ. ПО ЗАСЛУГАХ

Вітання з перемогою на ІІ Європейських іграх приймав тренер Аніти СЕРЬОГІНОЇ - Олександр ТОНКОШКУР (спортсменка була відсутня з поважної причини). Як відзначила Валентина Кольчак, Аніті, як і срібній призерці Євроігор Анжеліці ТЕРЛЮЗІ, за підсумком цих змагань призначена щомісячна стипендія облдержадміністрації в розмірі 6300 гривен (всього виплачується 40 таких стипендій, причому стипендіати переглядаються кожні три місяці. – прес-служба). За словами керівника профільного управління, планується, що ця стипендія буде збільшена (йдеться про суму 20000).

Сам же Олександр ТОНКОШКУР разом з почесним президентом Одеської обласної Федерації карате Юрієм БУЗЬКОМ отримав почесну грамоту Одеської облдержадміністрації з нагоди успішного виступу каратистів на ІІ Європейських іграх.

ODAs 07

ODAs 11

ODAs 27

ODAs 30

Привітав всіх присутніх з перемогою в Мінську начальник 9-го СКА Віктор КОВАЛЬОВ. Неспроста, адже збройні Сили вже другий рік представляють кращі представниці карате Одеської області та України, крім Аніти Серьогіної, це і срібна призерка ІІ Євроігор Анжеліка ТЕРЛЮГА, і ще одна претендентка на Токіо-2020 Анастасія СТЕПАШКО.

ODAs 34

ПЕРСПЕКТИВНА МОЛОДЬ

Також начальник профільного управління привітала з успішним виступом на міжнародних змаганнях представників Одеської обласної федерації карате. Як ми повідомляли, на етапі Молодіжної ліги в місті Умазі перемогу здобув Костянтин ЧЕРНЕНКО (тренер – Володимир ЗАРЕЦЬКИЙ), бронзу завоював Костянтин КОВТУНЕНКО (тренер – Євген СТЕПАНЧУК), а Юлія ПАЛАШЕВСЬКА стала переможницею міжнародного турніру, який проходив паралельно в тому ж місті.

Призеру Молодіжної Ліги дуже доречним стало свіженьке посвідчення кандидата в майстри спорту України.

Наприкінці заходу лауреати змагань в Хорватії отримали цінні подарунки від ООФК, а начальник профільного управління - сувеніри з Європейських ігор.

ODAs 55

ODAs 54

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live