Одеська каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА стала срібною призеркою турніру «Карате 1 серія А», який проходив в столиці Чилі Сантьяго. Це 9-та медаль спортсменки на 10-ти великих міжнародних турнірах цього року (5 золотих, 3 срібні та 1 бронзова).

ШЛЯХ ДО ФІНАЛУ

У фіналі змагань в категорії «до 55 кг» Анжеліка ТЕРЛЮГА (тренер - Денис МОРОЗОВ) поступилася бразилійці Валерії Кумізакі. Перший точний удар нанесла суперниця на 62-й секунді бою та повела 1:0. Одеситка відповіла атакуючим ударом (ногою в корпус), який оцінили в два бали. Втім, останнє слово залишилося за Кумізакі, за 54 секунди до завершення. У підсумку – 2:2. І за рішення суддів переможницею було оголошено бразилійку.

На шляху у фінал Анжеліка перемогла американку Бранді Робінсон (2:1), потім чилійку Валентину Торо Менесес з рідким для карате рахунком 10:6, японку Сару Ямаду (4:0) і, нарешті, в півфіналі – німкеню Яну Бітч (6:3).

Цікаво, що в цьому році Анжеліка ТЕРЛЮГА вигравала тільки на турнірах Прем’єр-ліги – 4 рази (Париж, Рабат, Шанхай, Токіо), а ось на турнірах серії А на вищу сходинку не підіймалася – 3 медалі (Дубай, Сантьяго - срібло, Зальцбург – бронза). Втім, це не заважає одеській спортсменці впевнено лідирувати в олімпійському рейтингу в своїй категорії, випереджаючи Вен Цзю Юнь із Тайваня на 1200 очок (4727,5 проти 3725).

Також в цьому році Анжеліка стала срібною призеркою ІІ Європейських ігор, а також переможницею чемпіонату Європи в командному куміте.

Terliuga Chilie 1

Terliuga Chilie 2

СТЕПАШКО

Ще одна одеська каратистка учасниця змагань в Чилі - Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) - в категорії «+68 кг» виграла у сербки Адріани Віковац (2:1) та програла бразилійці Ізабелі Родрігес (0:1). Вона йде на 27-му місці в олімпійському рейтингу.