Відділення НОК України в Одеській області спільно з Одеською обласною асоціацією футболу провело олімпійський урок #beactive для юних футболістів Вилковської ДЮСШ.

У неділю в унікальний Одеський музей футболу, адже він єдиний такий в Європі, завітали юні футболісти Вилковської ДЮСШ (віком від 7-ми до 12-ти років) з тренером Олексієм ДАРЧУКОМ. Засновник музею Емануїл ГАНЄВ зустрів гостей біля музею, де розташована алея кубків, а також монумент трьом українських володарям «Золотого м’яча» – Олегу Блохіну, Ігорю Бєланову і Андрію Шевченку.

А в головному залі музею юних футболістів вже чекали почесні гості олімпійського уроку: легендарний футболіст «Чорноморця», учасників двох чемпіонатів світу Валерій ПОРКУЯН, відомі футболісти «Чорноморця» Віталій РУДЕНКО і Олексій ГАЙ, а також олімпійський чемпіон, голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ. Юні футболісті були у захваті від музею і від близького знайомства із зірками українського спорту.

Цікава екскурсія і розмова з відомими майстрами продовжилася в головному залі Одеського музею футболу.

За підсумками зустрічі юні вілковські футболісти отримали олімпійські подарунки від відділення НОК України в Одеській області. Заключний акорд – фото на згадку із знаменитими одеськими спортсменами. Ця зустріч надовго залишиться в пам’яті юних футболістів Вилковської ДЮСШ, більшість з яких, взагалі, вперше побували в Одесі.

futbol muzeys 01

futbol muzeys 11

fubol muzeys 20

futbol muzeys 28

futbol muzeys 31

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live