Спортсмени Одеської Федерації карате завоювали 26 медалей в серії міжнародних турнірів, які відбулися в Польщі (на фото), Білорусії та Чехії. В активі юних каратистів 11 золотих, 8 срібних та 7 бронзових нагород.

ПОЛЬЩА

На «Polish open-2019» спортсмени нашого регіону завоювали 10 медалей, з яких 6 золотих, 1 срібна і 3 бронзових. У турнірі взяли участь 2370 спортсменів з 32 країн світу.

7 медалей (4 золоті, 1 срібну та 2 бронзові) завоювали спортсмени СК «Окінава» (тренер - Олексій КОНОВАЛОВ).

Відразу три золоті медалі у Максима ВЕЧКАНОВА: в ката (10 років), в куміте (10-11, 30 кг), а також в командному ката у віковій категорії «10-11 років» разом з Артемом ПАРХОМЕНКОМ і Артуром ГЛУЩЕНКОМ). Ще одна найвища нагорода в активі Уляни БАРАНОВОЇ (11 років, куміте, до 40 кг).

Срібним призером стала Єлизавета СТЕПАНОВА (ката, 16-17 років).

Бронзові медалі в командному куміте завоювали Ярослав ІЛЛЮК, Влад НЕДБАС, Артем ПАРХОМЕНКО і Максим ВЕЧКАНОВ (10-11 років). Артем завоював також «бронзу» в куміте у віковій категорії «10-11 років» (+45 кг).

polish 52

Мінськ. Артур ГЛУЩЕНКО, Максим ВЕЧКАНОВ, Артем ПАРХОМЕНКО (зліва направо) - переможці в командному ката (10-11 років)

Спортсмени СК «Катана» з Чорноморська (тренер - Олександр ТОНКОШКУР) завоювали 3 медалі, причому Ярослав ФЕДОРОВ став чемпіоном в ката в своїй віковій категорії (14-15 років), а в старшій (16-17) - завоював бронзову медаль. Переможницею в змаганнях в куміте (до 54 кг, 14-15 років), стала Наталія ОСАДЧУК.

polish 51

БІЛОРУСЬ

Одеський СК «О-Кан» зайняв 2-е загальнокомандне місце у міжнародному турнірі «15th Sanker Cup», який пройшов в Мінську - 12 медалей (4 золоті, 6 срібних і 2 бронзові). У змаганнях брали участь 733 спортсмени, які представляли 48 клубів з 5-ти країн.

Minsk O kan

Fokina AlinaПереможцями турніру стали Валерія ЧАБАНОВА (ката, жінки), Дар'я ХОЛОДНЯК (ката, U14), Аліна ФОКІНА (ката, U12), Петро СТОЯНОВ (ката, U10).

Срібні медалі завоювали Надія АНТОНОВА (ката), Олексій ЧЕРНИШОВ (ката, чоловіки), Анна РУСАН (U14, куміте, +40), Єгор ХОЛОДНЯК (ката, U10), Заріна БЕКІРОВА (ката, U10; куміте, U10, до 27 кг ).

На третю сходинку п'єдесталу піднялися Анна РУСАН (ката, U14) і Аліна ФОКІНА (куміте, U12, до 35 кг).

ЧЕХІЯ

Спортсмени одеського СК «Ніка» (тренер - Денис МОРОЗОВ) завоювали 4 медалі на міжнародному турнірі «20-th Euro Grand Prix - Pilsen», який пройшов в чеському місті Пльзень

Чемпіонкою в змаганнях в куміте серед молоді (U21) стала Поліна ГУРЕНКО (до 55 кг).

Дві нагороди в куміте завоював Микита ГРИГОРАШЕНКО: «срібло» - серед кадетів (U16, до 57 кг) і «бронзу» - в своїй віковій категорії (U14), де піднявся на п'єдестал у вазі «+55 кг».У Максима МОРОЗОВА - бронзова медаль в куміте (U16, до 52 кг).