Спортсмени Одеської обласної Федерації карате завоювали 52 медалі на міжнародному турнірі «19th International Vienna open 2019», який пройшов 19-20 жовтня у Відні. У змаганнях брали участь 887 спортсменів з 25-ти країн (114 команд).

«ROYAL TEAM»

Одеський клуб «Royal team» (тренер - Володимир ЗАРЕЦЬКИЙ) став першим в командному заліку - 25 медалей (12 золотих, 7 срібних і 6 бронзових)

Переможцями в особистих видах стали Кароліна ТУРЧАК (куміте з м'ячем, U8), Анна МАЙСТРЕНКО (куміте з м'ячем, U10), Роман ТЕПЛИЦЬКИЙ (U10, до 27 кг), Максим КОЗАЧЕНКО (U10, -32), Стефан МАЯК (U16, - 63), Костянтин ЧЕРНЕНКО (U14, -50; U16, -52), Анна ЧЕГОЛЯ (-50; -55), Олена ПАВЛОВСЬКА (U18, +59).

Також здобуті перемоги в командному куміте в двох вікових категоріях: «12-13 років» - Костянтин ЧЕРНЕНКО, Михайло ПРОКОПЕНКО і Микита ГРИГОРАШЕНКО, «14-15 років» - Стефан МАЯК, Максим КАСАТКІН, Микита ГРИГОРАШЕНКО і Костянтин ЧЕРНЕНКО.

Срібними призерами стали: Анна МАЙСТРЕНКО (U10, -30), Олег ПАВЛОВСЬКИЙ (U12, -38), Максим КАСАТКІН (U18, -68), Роман ТЕПЛИЦЬКИЙ (U12, -32), Олена ПАВЛОВСЬКА (U18, +68), Анна БОРОВЕЦЬКА (U16, -47), Михайло ПРОКОПЕНКО (U14, -50).

Бронзові медалі завоювали Кароліна ТУРЧАК (U10, -25), Олена ПАВЛОВСЬКА (U21, +68), Денис РУДНЄВ (куміте з м'ячем, U10), Стефан МАЯК (U18, -61), Максим КАСАТКІН (U16, -70), Максим БУРЛАКА (U18, -61).

vienna cup 05

На п'єдесталі: переможець змагань (U14, -50) Костянтин ЧЕРНЕНКО та срібний призер Михайло ПРОКОПЕНКО.

«ТИГРЬОНОК»

Спортсмени одеського СК «Тигрьонок» (тренери – Ігор та Дмитро НЕГАТУРОВИ) завоювали 16 медалей (4 золоті, 6 срібних і 6 бронзових) і посіли 6-е місце в командному заліку

На найвищу сходинку п'єдесталу піднялися: Олександр ЗАДОРОЖНИЙ (U18, -55), Іван ПОПОВ (U16, -57), Ілля ГРИНЕНКО (U12, +38) і Анастасія СТЕПАШКО (-68).

Срібні медалі в особистому заліку у Данили ДІМІТРОВА (U10, -27), Іллі ПАНАРІНА (U18, -61) і Іллі ГРИНЕНКА (U14, -45).

Також в активі «тигренят» три срібних медалі в командному куміте: серед дівчаток «14-15 років» (Ксенія ПАВЕЛ, Тетяна ШУР, Вікторія БОЙЧЕНКО), серед юніорів 16-17 - Олександр ЗАДОРОЖНИЙ, Ян ЖУКОВСЬКИЙ, Іван ПОПОВ, Ілля Панарін, а також серед дорослих - Євген ДИШЛОВЕНКО, Олександр ЗАДОРОЖНИЙ і Дмитро БЕВЗЮК.

Бронзовими призерами стали Катерина ЛАЧУГІНА (U10, +30), Ілля Панарін (U16, -63),

Тетяна ШУР (U14, +50), Олександр ЗАДОРОЖНИЙ (U21, -60) і Євген ДИШЛОВЕНКО (-67)

Також в активі клубу ще одна «бронза» в командному куміте (14-15 років) - Данило ТИМОШЕНКО, Артем ПАНЧУК, Іван ПОПОВ і Ілля ПАНАРІН.

vienna cup 09

«МАУГЛІ»

Спортсмени ДЦ «Мауглі» (тренери - Орхан ЮСІФ, Віталій КУЛИК, Анатолій ПЕТРОСЮК, Арафа АМР, Євген ШВЕЦЬ) завоювали 10 медалей (2 золоті, 3 срібні та 5 бронзових)

Переможцями стали Антон ФРІШКО (U10, +32) і Олена КУДРЕНКО (ката, U10). Срібні медалі в активі Ксенії НОВИЦЬКОЇ (U12, -30), Владислава РУДЕНКА (U10, +32) і Аріанни ГЛАЗКОВОЇ (ката, U10).

На третю сходинку піднялися Антон ФРІШКО (ката, U10), Віталій КУЛИК (ката, чоловіки), Аріанна ГЛАЗКОВА (U10, -30), Варвара ЗЕНКОВСЬКА (U14, -50), Шихан ЮСІФ (U14, -45).

vienna cup 10

На п'єдесталі: переможець змагань (U10, +32) Антон ФРІШКО і срібний призер Владислав РУДЕНКО.

«НІКА»

Ще одну медаль в скарбничку додав каратист СК «Ніка» Микита ГРИГОРАШЕНКО (тренер - Денис МОРОЗОВ), що став бронзовим призером у категорії «+55 кг» (U14).