Одеська тенісистка Даяна ЯСТРЕМСЬКА за підсумками року посіла 22-е місце у світовому рейтингу та реально претендує на участь в Олімпійських іграх.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ КРИТЕРІЙ

Для того, щоб потрапити в число учасників Олімпійських іграх, тенісистці необхідно бути в топ-56 світового рейтингу станом на 8 червня 2020 року.

Ще 7 місць будуть розподілені за континентальними квотами. Ще одне місце отримає олімпійський чемпіон, чи переможець турніру «Великого шолому», який не кваліфікується за першими критеріями.

У минулому сезоні Даяна ЯСТРЕМСЬКА виграла турніри WTA International в Хуахіні і Страсбурзі, а на початку листопада оновила особистий рекорд в рейтингу, піднявшись на 22-й рядок. Нещодавно, WTA оголосила, що 19-річна одеситка є претенденткою в номінації "Новачок року".

Першим в 2020-му році стане для Даяни ЯСТРЕМСЬКОЇ турнір WTA Premier в Брисбені, який стартує 6 січня.

ОДЕСА НА ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ-2020

Станом на 1 грудня спортсмени Одеської області завоювали дві ліцензії на участь в Олімпійських іграх-2020. Першу олімпійську ліцензію завоювала 13 вересня підопічна Миколи МІЛЬЧЕВА Ірина МАЛОВІЧКО, посівши 5-е місце на чемпіонаті Європи зі стендової стрільби, другу – Анастасія ЛИСЕНКО 17 листопада, за підсумками турніру пам’яті 3-разового олімпійського чемпіона Наіма Сулейманоглу – вона виконала всі шість обов’язкових ліцензійних старти і завершила відбір на головні змагання 4-річчя на 7-му місці в рейтингу.