14-річна одеська спортсменка Іоланта ЄВТОДІЙ завоювала повний комплект медалей на чемпіонаті України з настільного тенісу серед кадетів, який відбувся у Чернігові. Вона стала чемпіонкою в парі, «взяла» срібло – в міксті та бронзу – в особистому турнірі.

"ЗОЛОТА" ПАРА

В парному розряді Іоланта ЄВТОДІЙ (тренер – Наталія АЛЄКСЄЄНКО) виступала з Василисою Канунніковою з Дніпра. Розпочинаючи з 1/16 фіналу, вони перемагали своїх суперниць з рахунком 3:0, і лише у фіналі їм для цього знадобилося чотири партії. З рахунком 3:1 вони здолали пару Вікторія Куртенко (Київ)/ Вероніка Матюніна (Сєвєродонецьк).

tt 22

Інші спортсмени збірної Одеської області, які брали участь у змаганнях в парному розряді, виступили таким чином: в 1/8 фіналу вийшли Поліна СІБАГАТУЛІНА/Олеся Ліфанова (Дніпро) та чисто одеська пара Олена ІВАНОВА/ Єлизавета КОНДРАТЮК (програли чемпіонкам), в 1-му раунді завершили боротьбу – Анастасія ПОСТОЛ/Валентина Харченко (Харків), Павло КИСЕЛАР/ Пилип КОЛОЙДЕНКО, Олександр Хмельовський (Київ)/Ярослав КАРАПУЗОВ

"СРІБНИЙ" МІКСТ

У змаганнях в змішаному розряді взяли участь 7 представників Одеської області .

Краща одеська тенісистка молодого покоління Іоланта ЄВТОДІЙ в дуеті з Ярославом Олеськевичем зі Львову на шляху в топ-4 обіграли чотирьох суперників в трьох партіях. В півфіналі прийшлося складніше – дніпровський дует Анастасія Хачатурова/ Володимир Бурилов вони здолали з рахунком 3:1. Втім, і в фіналі вони поступилися своїм суперникам, також в чотирьох партіях – парі Поліна Матюніна (Сєвєродонецьк)/ Микита Завада (Харків).

tt 11

Також в міксті виступали три чисто одеських дуети. В другий раунд вийшли Поліна СІБАГАТУЛІНА/ Павло КІСЕЛАР та Олена ІВАНОВА/ Пилип КОЛОЙДЕНКО, в першому – припинили боротьбу – Єлизавета КОНДРАТЮК/ Ярослав КАРАПУЗОВ та Анастасія ПОСТОЛ з харків’янином Артемом Зезюлею.

"БРОНЗОВА" ІОЛАНТА

Іоланта ЄВТОДІЙ перемагала на двох попередніх чемпіонатах перемагала, крім того мала найкращий національний рейтинг серед дівчат, тож була головним фаворитом. Все йшло згідно рейтингу. Але, на жаль, тільки до півфіналу.

На першому етапі (груповий турнір) одеситка здобула чотири перемоги в чотирьох матчах (всі з рахунком 3:0) та вийшла в основну сітку змагань (в топ-16 потрапляли лише переможці груп).

В 1/8 фіналу одеситка здолала Діану Шамоту з Києва (4:0), в 1/4-й – Анастасію Хачатурову з Дніпра (4:1), а ось у півфіналі несподівано поступилася Вероніці Матюніній із Сєвєродонецьку, яка молодше ії на два роки (0:4). Але медаль все ж таки взяла, в матчі за бронзову медаль обігравши свою напарницю по парі Василису Кануннікову (4:2).

tt 17

Крім Іоланти ЄВТОДІЙ, в особистому турнірі брали участь ще чотири одеситки. Краще за інших виступила Олена ІВАНОВА, яка виграла 2 матчі з 4-х та посіла 2-е місце в групі.

КОМАНДНІ ТУРНІРИ

Дівоча збірна Одеської області (Іоланта ЄВТОДІЙ, Поліна СІБАГАТУЛІНА, Олена ІВАНОВА, Єлизавета КОНДРАТЮК, Анастасія ПОСТОЛ) мала всі шанси виходити в топ-4, але програла збірній Херсонської області за мінімальним відставанням - 2:3.

В командному турнірі кадетів Павло КИСЕЛАР, Пилип КОЛОЙДЕНКО, Ярослав КАРАПУЗОВ за вихід в 1/4 фіналу поступилися збірній Чернівецької області (0:3).

ХЛОПЦІ. ОСОБИСТИЙ ТУРНІР

Найкраще тут виступив Павло КИСЕЛАР, який зупинився в кроці від виходу в топ-16, програвши в групі лише майбутньому бронзовому призерові Микиті Заваді з Харкова – 1:3.

МІЖНАРОДНІ ПЛАНИ

Краща юна тенісистка Одеси Іоланта ЄВТОДІЙ у квітні у cкладі збірної України візьме участь у двох турнірах серії «ITTF Junior Circuit Premium». Перший – відбудеться у французькому Метці (10-14 квітня), другий – у бельгійському Спа (15-19 квітня).