Провідні пловці Одеської області візьмуть участь в першому етапі Кубку України, який відбудеться в Дніпрі 24-25 липня. Це буде перший національний старт після чотиримісячної перерви (на фото, зліва направо: Юрій КОСЯН та Вадим НАУМЕНКО)

ОДЕСЬКИЙ ДЕСАНТ

В даний час провідні плавці Одеської області знаходяться на тренувальному зборі в Кам’янському, який розпочався 26 червня. У складі збірної України готуються вихованці СДЮСШОР «Динамо», кандидати на участь в Олімпійських іграх-2020 - дворазовий чемпіон України-2020 Вадим НАУМЕНКО та переможець Кубку України-2019 Юрій КОСЯН (тренер - Олександра КУРБАНОВА). Також на зборі («за власний рахунок») працюють ще два динамівця – чемпіонка України-2019 Анастасія ХОМІНА (тренер - Олександра КУРБАНОВА), володар двох срібних медалей чемпіонату України-2020 Микита ДОРОГОВ (тренер – Вадим ПЕНЯЗЕНКО), а також Денис ЗАХАРЧЕНКО (ФЦ «Форма», тренер – Ніна БАЖАНОВА), який в цьому сезоні став бронзовим призером чемпіонату України серед юніорів.

ЗМІСТ РОБОТИ

Олександра КУРБАНОВА, тренер збірної України з плавання:

- Високих результатів на першому етапі Кубку України не плануємо. Відновлюємо потроху всі функції. Була проведена велика робота з прицілом на літні міжнародні старти і після їхньої відміни у зв’язку з коронавірусом та карантину, який суттєво обмежив тренувальний процес, спортсменам зараз психологічно складно.

На даний момент, потрібно зібратися, поставити нові цілі і починати вже рухатися в реалізації цих цілей. Благо національна федерація проводить Кубки України. Перший етап планують без фіналів, другий - хотілося б з фіналами, адже спортсменам необхідно знову відчути стабільність. Все повинно стати на свої місця.

Kurbanova bas

НАСТУПНІ СТАРТИ

26-29 серпня в Харкові, згідно календарю, відбудеться другий етап Кубку України. Міжнародних змагань в цьому році поки що не заплановано.

ДОСЯГНЕННЯ-2020

Останнім стартом для плавців у 2020-му був чемпіонат України, який відбувся 10-13 березня. У Харкові спортсмени Одеської області завоювали 6 медалей. Всі нагороди в активі вихованців СДЮШОР «Динамо», причому Вадим НАУМЕНКО завоював чотири медалі, який став дворазовим чемпіоном України та завоював дві бронзи.

На чемпіонаті України серед юніорів та молоді, який відбувся в Дніпрі з 19 по 22 лютого, одеські спортсмени завоювали 4 срібних та 2 бронзових нагороди. По дві срібні медалі завоювали вихованці Вадим НАУМЕНКО та Олексій ГРАБАРОВ, по одні бронзовій медалі у Дениса ЗАХАРЧЕНКА, а також Юрія КОСЯНА.