Одеські плавці у складі збірної України відправилися на зарубіжний збір, який відбудеться на тренувальній базі у вірменському Цахкадзорі з 25 січня по 12 лютого (На фото: 13 березня 2020. Харків. Два одеських плавця-кандидати в олімпійці на п'єдесталі чемпіонату України: на першому місці - Вадим НАУМЕНКО, на другому - Микита ДОРОГОВ).

ПІДГОТОВКА

У складі збірної два кандидати на участь в Олімпійських іграх - дворазовий чемпіон України-2020 Вадим НАУМЕНКО (тренер – Олександра КУРБАНОВА), мультімедаліст чемпіонату України-2020 Микита ДОРОГОВ (тренери – Олександра КУРБАНОВА, Вадим ПЕНЯЗЕНКО, Людмила ІГНАТОВА), а також переможець Кубку України-2019 Володимир ОНІЩЕНКО (тренер – Олександра КУРБАНОВА, Вадим ПЕНЯЗЕНКО) – на чемпіонаті України, який відбувся у грудні, він був 8-м у двох фіналах – на дистанції 50 м на спині і 100 м вільним стилем. Всі спортсмени є вихованцями СДЮСШОР "Динамо".

UkrChamp 2020 Naum

12 березня 2020. Харків. Вадим НАУМЕНКО після перемоги на дистанції 200 м на спині

Kurbanova bas

Тренер збірної України і СДЮШОР "Динамо" Олександра КУРБАНОВА

Нагадаємо, що Вадим НАУМЕНКО грудневий чемпіонат України пропускав через те, що відновлювався після хвороби.

«Направленість збору - поліпшення спеціальної фізичної підготовки, а також робота над технічними елементами. У нас буде достатньо часу, щоб повністю присвятити себе тренувальному процесу. Робитимемо також підводну зйомку, щоб розбирати помилки. Також спортсмени матимуть змогу повноцінно відпочивати, вдома - на жаль, це не завжди виходить», - відзначила в коментарі пресслужбі відділення НОК України в Одеській області тренер збірної України Олександра КУРБАНОВА.

Відзначимо, що Вадим НАУМЕНКО бере участь у зборі за рахунок профільного Міністерства, Микита ДОРОГОВ –за свій рахунок і частково за рахунок Одеського облспортуправління, Володимир ОНІЩЕНКО – повністю за свій рахунок.

ГОЛОВНІ СТАРТИ РОКУ

Головна ціль року для одеських спортсменів – відібратися на Олімпійські ігри-2020. Перший офіційний відбір, на якому буде зараховуватися виконання олімпійського нормативу – чемпіонат України, який відбудеться 5-9 березня в Харкові. Також чемпіонат України буде відбірковим і на інші міжнародні старти.

А першим стартом 2021-го для спортсменів Одеської області стане чемпіонат України серед юніорів і молоді (14-17 лютого в Дніпрі). В ньому також візьме участь кандидат в олімпійці Вадим НАУМЕНКО.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live