Спортсмени Одеської області завоювали повний комплект медалей на чемпіонаті України серед юніорів (2000-2002 рр.н.), який відбувся у Львові (фото: Чемпіон України-2020 серед юніорів Олександр ВИШНЯК).

ЧЕМПІОН

Чемпіоном України серед юніорів став Олександр ВИШНЯК (Одеська ШВСМ, тренер – Беслан ТУШТАРОВ), який став кращим в категорії «до 74 кг». У фіналі він достроково переміг Олега Стафійчука із Києва (10:0).

МЕДАЛІСТИ

Срібну медаль завоював Сергй ГОРДІЄНКО (Одеська ШВСМ, тренер – Беслан ТУШТАРОВ) – в категорії «до 70 кг». Бронзові нагороди в активі представників южненського ФСК «Хімік» Кирила ЖАЛОБИ (тренери – Володимир ВЕРЕМІЙЧУК, Георгій ЯБАНЖИ) – «до 79 кг», та Олександри ТКАЧЕНКО (тренери – Володимир ВЕРЕМІЙЧУК, Руслан КУКСОВ) – «до 57 кг».

UkrJun 2020 02

Бронзові медалісти чемпіонату України, представники южненського ФСК «Хімік» - Кирило ЖАЛОБА, Олександра ТКАЧЕНКО та тренер Володимир ВЕРЕМІЙЧУК.

Южненська федерація олімпійських видів боротьби висловлює подяку керівництву Одеського припортового заводу та ФСК «Хімік» за фінансову підтримку і належні умови для підготовки спортсменів до змагань.

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

3-5 вересня спортсмени Одеської області візьмуть участь у чемпіонаті України серед кадетів (2003 р.н. та мол.), який відбудеться в Харкові. Змагання проходитимуть у трьох видах боротьби – вільна, греко-римська та жіноча.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live