Спортсменки южненського ФСК «Хімік» Олександра ТКАЧЕНКО та Марія ЗЕНКІНА взяли участь в підготовчому зборі національної жіночої збірної України, який триває в Южному (на фото: ФСК "Олімп". Марія ЗЕНКІНА та Олександра ТКАЧЕНКО - 3-я та 4-а зліва в першому ряду) .

БЕЗЦІННИЙ ДОСВІД

«Для юних спортсменок робота з провідними борчинями країни це відмінний досвід. Сподіваюсь, що цей збір дасть їм потужний поштовх», - відзначив тренер ФСК «Хімік» Володимир ВЕРЕМІЙЧУК

Чемпіонка всесвітньої Гімназіади-2017 18-річна Олександра ТКАЧЕНКО готується до чемпіонатів України серед юніорів та молоді, які відбудуться 20-23 серпня у Львові та є відбірковими на головні міжнародні старти року. Втім, остаточне рішення щодо їх проведення буде прийняте у серпні

«14-річна Марія Зенкіна мала гарні шанси на перемогу в чемпіонаті України-2020 (U-15), адже вона успішно виступала на всеукраїнських змаганнях та є лідером у своїй категорії, але через карантин змагання були скасовані», - розповів наставник.

На тренувальному зборі в южненському ФСК «Олімп» спортсменки працюють в спарингах, виконують технічну роботу та займаються загально-фізичною підготовкою.

Крім того, під час збору був організований майстер-клас для юних спортсменів Одеської області.

Tkachenko Cup 01 2

Грудень 2019-го року. Олександра ТКАЧЕНКО (тренер - Володимир ВЕРЕМІЙЧУК) стала бронзовою призеркою Кубку України серед жінок

ОКСАНА ЛІВАЧ. ВРАЖЕННЯ ВІД ЮЖНОГО

В підготовці національної збірної беруть участь такі спортсменки як неодноразова чемпіонка Європи серед молоді, чемпіонка Європи та призерка чемпіонату світу серед жінок Оксана Лівач, віцечемпіонка Європи Аліна Акобія, чемпіонка Європи Ірина Гусяк, чемпіонка світу серед військовослужбовців Алла Белінська.

Оксана ЛІВАЧ:

- В Южному нам відкрилося багато нового. Ми спробували джампінг. Це дуже круте заняття. Нам всім дуже сподобалося. Мало того, що воно інтенсивне, йде навантаження кардіо, ми чудово продихались, прокачали ноги, легені, плюс до того драйву додавала динамічна музика.

Ми в Южному в перший раз і приємно здивовані. По-перше, у нас прекрасні умови для тренувань. Ми тренуємося в сучасному спортивному комплексі оснащеному новітнім технологічним обладнанням необхідним для професійних занять спортсменів. По-друге, тут все є поряд: готель, зал, море. Харчування прекрасне! Хочу від всієї команди подякувати тренеру з Южного – Володимиру Веремійчуку за відмінну організацію цього збору (ukrwrestling.com.ua)

Відділення НОК України в Одеській області, керівництво та спортсменки національної жіночої збірної України дякують голові ФСК «Хімік» Сергію ЧЕРНИШОВУ за велику допомогу в організації збору в Южному.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live