Вихованці южненського ФСК «Хімік» завоювали 4 медалі на відкритому всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (2005-06 рр.н.), присвяченому 76-й річниці визволення міста Кривий Ріг від фашистських загарбників.

Переможницею змагань стала Марія ЗЕНКІНА (до 66 кг), яка всі свої поєдинки завершила достроково за що здобула додатковий приз за кращу техніку.

Kryv 02

Kryv 01 2

Бронзовими призерами турніру стали Анастасія ШЕРЕМЕТ (до 62 кг), Владислав СЕНИШИН (до 57 кг) та Іван ШЕЛУДЬКО (до 75 кг)

Змагання зібрали 250 учасників (65 дівчат і 185 юнаків) з 12-ти регіонів України, а також із Азербайджану. Одеська область була представлена 10-ма спортсменами ФСК «Хімік» (тренер – Володимир ВЕРЕМЕЙЧУК).

Южненська федерація олімпійських видів боротьби дякує за підтримку і розвиток видів спорту Одеському припортовому заводу, а також за організацію і фінансування поїздки в Кривий Ріг.

Kryv 03

Kryv 04

Kryv 05

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами facebook.com/Olimpic.wrestling.yuzhne

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live