Збірна Одеської області завоювала дві бронзові медалі на чемпіонаті України серед юніорів з вільної боротьби, який відбувся в Харкові (На фото: Медалісти чемпіонату України - Артур ЛУКЬЯНЧУК і Олександр ГІМІШЛІ та їхній тренер Володимир ВЕРЕМЕЙЧУК у складі команди ФСК «Хімік»)

ДВІ «БРОНЗИ»

У категорії «до 86 кг» Артур ЛУКЬЯНЧУК в сутичці за 3-е місце впевнено переміг Дениса Карпенка, який представляє Сумську область – 7:1. В першому раунді він здолав Дениса Колесника з Київщини (11:0), але в другому – з таким же рахунком поступився майбутньому чемпіону Глібу Гринченку (Харківська обл.).

У втішному раунді Артур був сильнішим за свого земляка Іван ЧІФЛІКЛІЯ (5:0 – за технічними балами) та отримав право боротися за «бронзу».

Ще один медаліст Олександр ГІМІШЛІ в поєдинку за 3-е місце взяв верх над Тарасом Солодчуком з Полтавщини (11:1). В першому раунді він переміг Івана Пахомова (Донецька обл.) - 10:0) а в півфіналі – поступився майбутньому чемпіону Андрію Гиці з Хмельниччини (4:8)

Обидва призери представляють южненський ФСК «Хімік» ОПЗ та тренуються у Володимира ВЕРЕМЕЙЧУКА.

КОМЕНТАР ТРЕНЕРА

Володимир ВЕРЕМЕЙЧУК, тренер з вільної боротьби ФСК «Хімік»:

- Це, на жаль, не та якість медалей за якими ми їхали. Але медаль є медаль. Працюватимемо далі.

Хочу висловити особисту подяку голові ФСК «Хімік» Сергія ЧЕРНИШОВУ за підтримку і допомогу в організації поїздки на цей чемпіонат. Величезна подяка всім хто нас підтримує, стежить за нашими результатами і разом з нами радіє нашим перемогам

Lukyanchuk 01

Gimishli 01

В КРОЦІ ВІД П’ЄДЕСТАЛУ

Серед дівчат, показавши результативну боротьбу в малому фіналі, на останній секунді упустила свою медаль 16-річна кадетка Олександра ТКАЧЕНКО, яка також представляє ФСК «Хімік». Таким чином, у ваговій категорії «до 55 кг» вона посіла 5-е місце. 16-19 квітня на неї чекає чемпіонат України у своїй віковій категорії, який пройде в Бахмуті. Нагадаємо, що в минулому році Олександра перемогла на Всесвітній Гімназіаді.

Ще 9 спортсменів, які представляли Одеську область, завершили боротьбу вже в першому раунді. Ігор ЖЕЛЯСКОВ вийшов у другий раунд (до 86 кг), а Андрій ТЕРЗІ посів 7-е місце (до 57 кг).

Всього наш регіон представляли 14 борців.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live