Спортсмени збірної Одеської області завоювали 4 медалі на другому етапі Кубку України з плавання, який відбувся в Харкові 26-28 серпня. В активі одеських плавців 2 золоті та 2 бронзові нагороди.

ПІДСУМКИ

Дві золоті медалі завоював кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020, вихованець СДЮСШОР «Динамо» Вадим НАУМЕНКО (тренер – Олександра КУРБАНОВА), який переміг в своїх профільних видах – 200 м на спині (2.04,70) та 200 м комплексом (2.06,21).

Naumenko Ukr

Двічі потрапила в призову трійку ще одна динамівка – Анастасія ХОМІНА (тренер – Олександра КУРБАНОВА), яка стала третьою на дистанції 50 м батерфляєм (29,07) та 200 м комплексом (2.27,04). На дистанції 100 м батерфляєм вона фінішувала четвертою (1.05,61).

UkrCup 2019 03

Відзначимо виконання майстерського нормативу 14-річної вихованкою ФЦ «Форма» Катериною КАРАНІКОЛОВОЮ (тренер – Ніна БАЖАНОВА), яка досягла цього результату на дистанції 100 м на спині (1.07.23). Причому зробила вона це в попередньому запливі. У фіналі Катерина стала 6-ю – 1.08,27.

Karanikolova 09 1

За регламентом змагань, спортсмени нагороджувалися тільки дипломами – за 1-е, 2-е та 3-е місця (кількість медалей вказана для кращого розуміння підсумків змагань. – пресслужба).

КОМЕНТАР

Олександра КУРБАНОВА, старший тренер збірної України, тренер СДЮСШОР «Динамо»:

- На даному етапі ми не ставили завдання показати високі результати. Адже весь серпень ми займалися технічними елементами, стартом та поворотом. У залі працювали над слабкими сторонами спортсменів, підтягували «хвости» для того, щоб у вересні почати плавно новий етап підготовки.

Добре показали себе Денис Захарченко і Катерина Караніколова, які були з нами на зборі в Кам’янському. Денис поліпшив свої результати в порівнянні з минулим стартом, а Катерину ми вітаємо з виконанням нормативу майстра спорту України.

Спасибі величезне обласному управлінню фізкультури та спорту, що надали можливість виїхати на збір чотирьом спортсменам та тренеру.

Сподіваюся, що за подальшої підтримки управління, а також керівництва одеського «Динамо» ми зможемо відкрити нові імена в плаванні Одеської області.

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

Олександра КУРБАНОВА разом зі своїми вихованцями, кандидатами на участь в Олімпійських іграх-2020 Юрієм КОСЯНОМ та Вадимом НАУМЕНКО у складі збірної України 7 вересня відправляються на тренувальний збір до Туреччини, який триватиме до 25 вересня. Там спортсмени розпочнуть закладати фундамент на наступний рік.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live