Одеський борець вільного стилю Магамед ЗАКАРІЄВ програв вже в першому раунді європейського відбору на Олімпійські ігри, який проходить в Будапешті.

ЗАКАРІЄВ

23-річний Магамед ЗАКАРІЄВ (тренери – Костянтин СТАНКОВ, Анзор МАЛЬЦАГОВ) в першому поєдинку змагань в категорії до 97 кг зустрічався з Ахмедом Батаєвим з Болгарії. Сутичка розпочалася з розвідки. Першим спробував зробити прийом саме одеський спортсмен – не вдалося. І тут же суперник отримав бал за пасивність Магамеда, а за півхвилини до завершення періоду спробував зробити прийом, після чого одесит опинився за межами килима. 3:0 – після першої 3-хвилинки. В кінці першої хвилини другого періоду Магамед спробував зробив "прохід в ноги" – суперник уникнув захвату, і тут же сам заробив два бали. 5:0 – за 1.54 до завершення поєдинку. Є ще час змінити ситуацію. За хвилину до сирени одеський борець зробив захват ноги суперника, але той провів контратаку і заробив ще два очки. 7:0. До кінця зустрічі рахунок не змінився. Магамед ЗАКАРІЄВ завершив боротьбу за ліцензію на європейському відборі в Будапешті.

ОЛІМПІЙСЬКІ ПЕРСПЕКТИВИ

Крім одеського борця, в ліцензійному турнірі брали участь ще три українця і жоден з них не зміг завоювати ліцензію, а для цього треба було вийти у фінал. Тепер на черзі світовий відбір (Софія, 6-9 травня), де в категорії «до 74 кг» планується участь одеського борця Василя МИХАЙЛОВА (тренери – Андрій ПАНАІТОВ, Петро КАРАБАДЖАК). А змагання в Будапешті продовжуються. В п’ятницю завершиться турнір з вільної боротьби, а далі за ліцензію змагатимуться борці греко-римського стилю.

Нагадаємо, що серед кандидатів на участь в Токіо-2020 одеський борець-класик Владлен КОЗЛЮК (тренер – Ігор МОІСЕЄВ, Андрій ДЕРКАЧ), який в європейському відборі участі не бере.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live