Спортсмени Одеської області завоювали 8 медалей на Кубку України («Кубку Чорного моря») зі стендової стрільби, який проходив під патронатом відділення НОК України в Одеській області в Центрі олімпійської підготовки в Новій Долині (на фото: Володарка Кубку України-2020 Вероніка МІЛЬЧЕВА).

Переможницею Кубку України на круглому стенді стала Вероніка МІЛЬЧЕВА, яка випередила ще одну одеську спортсменку Ірину МАЛОВІЧКО на 2 очки: 148 (100+48) проти 146-ти (104+42) за підсумком кваліфікації та фінальної частини. На третій сходинці ще одна одеситка – Вікторія НАУМЕНКО – 138.

UkrChamp 2020 stend 97

Срібним призером у змаганнях серед чоловіків став Олексій НАУМЕНКО – 154 (112+42). На першому місці – Георгій Іпатов з Києва – 161 (113+48).

UkrChamp 2020 stend 01

Три медалі одеські спортсмени завоювали у змаганнях на круглому стенді серед юніорів: «срібло» - Денис ШУЛЬГІН, «бронзу» - Віталій СТАВСЬКИЙ і Мілана ГРАЧОВА.

Ще одна нагорода завойована на траншейному стенді. Бронзовим призером Кубку України став Вячеслав НАУМЕНКО. Йому не вистачило одного очка, щоб вийти у фінал і поборотися за перемогу.