Одеський дзюдоїст, кандидат на участь в Олімпійських іграх-2020 Олександр ГОРДІЄНКО став срібним призером чемпіонату України, який відбувся в Києві.

ГОРДІЄНКО

У фіналі змагань в категорії «+100 кг» вихованець Івана ЧЕРТОВА програв киянину Андрію Колеснику. Упродовж турніру Олександр переміг ще двох столичних спортсменів Олександра Чайковського та Леоніда Гасюка у півфіналі, а також , Кирила Белецького (Донецька обл.).

Gordienko UkrChamp 03

Gordienko UkrChamp 04

Gordienko UkrChamp 05

ЖІНКИ

У змаганнях серед жінок найкращий результат в збірній Одеській області показала Валерія ОКУЛОВА (тренер – Юрій БУГРОВ), яка представляє обласну ДЮСШ із дзюдо та регбі та СК «Мустанг», котра посіла 5-е місце в суперважкій ваговій категорії (+78 кг).

ОЛІМПІЙСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ

Володарі олімпійських ліцензій визначаються в два етапи. Перший – за світовим рейтингом станом на 25 травня 2020 року: по 18 кращих в кожній категорії (по одному спортсмену від кожної країни), другий – континентальний відбір.

Найближчий старт в рамках олімпійського відбору – турнір «Grand Slam» в Абу-Дабі (ОАЕ) 24-26 жовтня.