Спортсмени Одеської області завоювали 5 медалей на всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука та легкої атлетики.

СТРІЛЬБА З ЛУКА

На чемпіонаті України зі стрільби з лука (олімпійський вид) серед кадетів (2003-2005, 2006 і мол.), який проходив в Чернігові, Поліна ТКАЧЕНКО (тренер – Валерія ТКАЧЕНКО) завоювала срібну медаль в молодшій віковій категорії. При тому, що в кваліфікації вона була лише 9-ю.

В командному турнірі збірна Одеської області, у складі якої виступали вихованки КДЮСШ №17 Полина ТКАЧЕНКО, Аліна МОРОЗ і Наталія ПАСТЕРНАК, посіла 4-е місце, лише в перестрілці програвши збірній Львівської області.

«У спортсменів нашої школи був тривалу перерву – останні змагання були в березні Києві, і це дуже позначилося на виступі. До того ж, під час змагань нас випробовувала погода – від дуже сильних поривів вітру до зливи», - прокоментувала виступ тренер КДЮСШ №17 Валерія ТКАЧЕНКО.

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Спортсмени Одеської області завоювали 4 медалі на командному чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮСШОР (2003 р.н. та мол.) з легкої атлетики, який відбувся в Луцьку.

15-річна спортсменка КДЮСШ міста Чорноморська Ія ШТИПУЛЯК (тренер – Микола МАЛЮТІН) завоювала срібну медаль на дистанції 2000 м з/п (7.30,35). Бронзові медалі завоювали: 15-річна Софія ДАРІЄНКО (тренер – Олена КУТЯВІНА) – з результатом 1.06,58 на дистанції 400 м з/б, 17-річний Володимир КІЛКО (тренер – Олексій БАСАРСЬКИЙ) – на дистанції 110 м з/б (14,84) та його ровесниця Анна ЛІПІНСЬКА – в стрибках в довжину (5,45 м).

СДЮШОР «Динамо» посіла 7-е місце (169 очок) в командному заліку серед шкіл олімпійського резерву (всього 15-ть).

Shtypulyak

Ія ШТИПУЛЯК

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live