Одеський спортсмен Андрій ЯГОДКА став срібним призером чемпіонату України серед шаблістів, який відбувся в Києві.

ПІДСУМКИ ЗМАГАНЬ

У фіналі Андрій поступився Олександру Стаценку з Києва з рахунком 12:15. Одесит програвав 6:8, потім зрівняв рахунок, після чого суперники відповідали ударом на удар до рахунка «12». Наступні три очки – за суперником.

Ще два спортсмени Одеської області, які претендують на участь у фехтувальному турнірі Олімпійських ігор – Олена КРАВАЦЬКА і Аліна КОМАЩУК в чемпіонаті України не стартували, тому що змагання були скасовані через те, що у одній з учасниць був виявлений коронавірус.

UkrChamp 2020 04

Андрій ЯГОДКА із своїм тренером Олександром ВАСЮТІНИМ

ШЛЯХ ДО ФІНАЛУ

На шляху до фіналу Андрій, який місяць тому виграв перший турнір після встановлення карантину – Кубок України, на шляху у фіналі здолав Юрія Нікітіна із Черкас (15:5), ще одного одесита Олександра Шевченка (15:8), і ще двох черкаських спортсменів - Олександра Красовського (15:5), а півфіналі – Богдана Платонова – постійного учасника великих міжнародних турнірів у складі збірної (15:11).

СРІБНИЙ КОМЕНТАР

Андрій ЯГОДКА, срібний призер чемпіонату України-2020:

- Задоволений, що з медаллю, але незадоволений, що не перший. Якість фехтування складно оцінювати, тому що був лише один збір, де ми фехтували не дуже багато, та й міжнародної практики не було. Тож порівнювати поки ні з чим.

ПОДАЛЬШІ ПЛАНИ

У спортсменів збірної України заплановані два тренувальні збори, а в грудні – турнір у Львові. Календар міжнародних змагань ще невідомий.