Одеські спортсмени завоювали 3 золоті медалі на Кубку України пам’яті заслуженого майстра спорту СРСР Дмитра МОНАКОВА зі стендової стрільби, який проходив в Броварах.

Переможницею змагань на круглому стенді стала Ірина МАЛОВІЧКО, яка випередила ще одну одеську спортсменку Вікторію НАУМЕНКО на 5 очок: 144 (103+41) проти 139-ти (102+37) за підсумком кваліфікації та фінальної частини. Ще одна одеситка – Вероніка МІЛЬЧЕВА – на 4-му місці.

Володарка олімпійської ліцензії Ірина МАЛОВІЧКО знов стала переможницею національних змагань після того, як тричі поспіль залишалася без вищої нагороди.

Переможцем у змаганнях серед чоловіків став також став одеський спортсмен - Іван ЛОІК, який набрав 164 очки (115+49). Він лише в заключній серії – перед нею спортсмени йшли врівень – випередив Георгія Іпатова з Києва – 160 (113+47).

Також збірна Одеської області у складі Івана ЛОІКА, Сергія ЗАПОРОЖЧЕНКА та Олексія НАУМЕНКА здобула перемогу в командному турнірі – 328 очок.

Всі ці одеські спортсмени тренуються у Миколи МІЛЬЧЕВА в Центрі олімпійської підготовки в Новій Долині.

В цьому році у майстрів стендової стрільби відбудуться ще два національних старти: етап Кубку України у Львові та фінал Кубку України в Одесі (Новій Долині).