Одеські спортсмени завоювали 4 медалі, з яких 2 золоті, на всеукраїнському турнірі «50-й Кубок-меморіал Віктора ЧУКАРІНА» зі спортивної гімнастики, який був присвячений 100-річчю з дня народження 7-разового олімпійського чемпіона. Турнір відбувся у Львові (на фото: Тренер Сергій ТІМОНОВ зі своїми гімнастами, які стали медалістами турніру).

У змаганнях серед спортсменів 2011-го року по програмі 3-го розряду п’єдестал був повністю одеським: на 1-му місці – Кирило НЕДОВ, на 2-му – Микола ЛИСОВСЬКИЙ, на 3-му – Микола ДРУМОВ. Підготував медалістів Сергій ТІМОНОВ. На 4-му місці фінішував ще один одеський гімнаст М- икола СОВА (тренер – Андрій МІГА).

Chukarin Cup 06

У змаганнях серед спортсменів 2012-го року народження по програмі 3-го дорослого розряду переможцем став Іван КАРПЕНКО (тренер – Сергій ТІМОНОВ). На 4-му місці – Андрій МАУЛЕВИЧ (тренер – Андрій МІГА).

Всі спортсмени представляють ГК «Тріумф».