16-річний одеський спортсмен Данііл НЕДЕЛЬКО втретє поспіль переміг на чемпіонаті України серед юніорів зі стрільби з лука.

СТАБІЛЬНІСТЬ – ОЗНАКА МАЙСТЕРНОСТІ

Nedelko 02Вихованець срібної призерки Олімпійських ігор Наталії БУРДЕЙНОЇ (секція стрільби з лука Одеської обласної організації ФСТ «Динамо») переміг на змаганнях, які відбулися в Харкові. У фіналі він був сильніше за Олексія Гризоглазова (Житомирська) – 141:134. В кваліфікації одесит за підсумком 60-ти пострілів показав другий результат – 562 очки (277+285)

Рік тому Даніїл вперше став чемпіоном України серед юніорів, а восени підтвердив свій клас на відкритому повітрі. Нагадаємо, що в залі лучники стріляють з відстані 18 м, на відкритому повітрі - 30, 50, 60, 70 і 90 метрів

Як відзначила Наталія БУРДЕЙНА, спортсмен в півфіналі набрав 145 очок і міг би з таким результатом конкурувати на рівних і в змаганнях серед дорослих: «Даніїл, незважаючи на свій ще кадетський вік, демонструє високу стабільність в роботі, і вважаю, що має відмінні перспективи в юніорських змаганнях, де він виступатиме ще три роки».

В стрільбі із олімпійського лука кращий результат показала 14-річна вихованка КДЮСШ №17 Поліна ТКАЧЕНКО (тренер – Валерія ТКАЧЕНКО), яка посіла 9-е місце, вперше виступаючи на чемпіонаті України серед юніорів. В попередні роки Поліна тричі ставала чемпіонкою України серед кадетів. В командному турнірі збірна Одеської області посіла 8-у сходинку.

НАСТУПНІ СТАРТИ

Наступним стартом для юних лучників Одеської області стане чемпіонат України в приміщенні серед кадетів 2004-2006, 2007рр. народження та молодше, який відбудеться в Черкасах 20-22 лютого.

А для юніорів зимовий сезон вже завершено, літній – стартує в Новій Каховці, де відбудеться чемпіонат України серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ та УОР. Головний старт сезону – чемпіонат України відбудеться влітку і стане відбірковим на чемпіонат світу. Також в міжнародному календарі етапи юніорського Кубку Європи, які відбудуться в Словенії і Румунії.