16-річна одеська спортсменка Єлизавета КАРЕЛІ завоювала бронзову медаль Кубку України зі стрільби із луку (в приміщенні) у категорії «блочний лук», який проходив у Львові 23-25 листопада. Це перша медаль такого рівня для одеської стрільби із луку після багаторічної перерви.

UkrChamp 2 1«Спасибі всім, хто підтримував нас і переживав! Це перша медаль Єлизавети і дебют нашої школи! В добрий час!», - прокоментувала цій успіх тренер школи стрільби зі луку «Динамо», срібний призер Олімпійських ігор Наталія БУРДЕЙНА. Відзначимо, що це перша тренерська нагорода знаменитої спортсменки. Цікаво, що саме вона завоювала попередню медаль для одеської стрільби – ще в 2015 році.

У вересні 2017 року на базі ЗОШ №27 розпочала роботу секція стрільби із луку під керівництвом Наталії БУРДЕЙНОЇ, а з жовтня цього року учні цієї школи стали членами ФСТ «Динамо».

Нагадаємо, що Наталія БУРДЕЙНА, окрім «срібла» Олімпійських ігор, завоювала шість медалей чемпіонату світу, зокрема золоту у 2005-му році.

    

UkrChamp 1

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live