Вихованки Oдеської обласної ДЮСШ завоювали три медалі на міжнародних турнірах із артистичного плавання, які відбулися в Нідерландах і Чехії.

ПЕРШІ МІЖНАРОДНІ УСПІХИ

14-річна Юлія РЕРАК (тренери – Катерина ПІДГУРСЬКА, Віра ГОЛУБОВА) завоювала 1 золоту і 1 срібну медалі на Меморіалі Хани Цинкової, який відбувся в Празі. Юлія перемога в соло і стала другою в обов’язковій програмі у віковій категорії «13-15 років», поступившись переможниці 0,37 бали (67,28 проти 67,65).

art swim 02

12-річна Олена САЛІМОВСЬКА (тренери – Катерина ПІДГУРСЬКА, Віра ГОЛУБОВА) стала переможницею турніру в голландському Утрехті, вигравши змагання одиночниць в обов’язковій програмі в категорії «12 років і молодше». Вона набрала 57,944 бали, випередивши майже на 3 бали найближчу переслідувачку. В цій категорії виступали 48 спортсменок.

art swim 02

ЕВАКУАЦІЯ

Як розповіла директорка Одеської обласної ДЮСШ Катерина ПІДГУРСЬКА, обидві спортсменки знаходяться в цих країнах в евакуації у зв’язку із вторгненням Росії в Україну. Всього в евакуації за кордоном знаходяться 14 представниць відділення артистичного плавання цієї школи

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live