Відразу вісім представниць спорту увійшли в число номінантів рейтингу «100 успішних жінок Одеського регіону», заснованого інформагентством «Одеса-медіа» та благодійним фондом «Журналісти за демократію».

НОМІНАНТКИ

Серед претенденток на перемогу за підсумками 2020-го року (в алфавітному порядку): директор СК «Мангуст», віцепрезидент Всеукраїнської Федерацію пляжної боротьби України Тетяна АКУЛЕНКО, бронзова призерка Олімпійських ігор-2000, член виконкому НОК України Олена ГОВОРОВА, яка є уродженкою Ізмаїлу, начальник управління фізкультури і спорту облдержадміністрації Валентина КОЛЬЧАК, вихованка одеського тенісу, 5-а ракетка світу Еліна СВІТОЛІНА, володарка 14-ти національних титулів, багаторічний капітан южненської волейбольної команди СК «Хімік» Дар’я СТЕПАНОВСЬКА, триразові чемпіонки Європи з карате – володарка олімпійської ліцензії одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА (СК «Ніка») і переможниця Європейських ігор-2019 Аніта СЕРЬОГІНА (СК «Катана порт Чорноморськ»), а також призерка чемпіонату Європи і Європейських ігор з веслування Анастасія ТОДОРОВА, котра, як і Дар’я, представляє Южне (ФСК «Хімік»),

Після реєстрації на сайті http://rating.odessamedia.net/ щодня ви можете проголосувати мінімум за номінанток, максимум - за 50.

Голосуй за прекрасних представниць одеського спорту!

Kolchak birthday 2020

Валентина КОЛЬЧАК

Darya trophey

Дар’я СТЕПАНОВСЬКА

Terliuga 2018 medals

Анжеліка ТЕРЛЮГА

Seroginas 74

Аніта СЕРЬОГІНА

Todorova K1 05

Анастасія ТОДОРОВА

ПІДСУМКИ

При підведенні підсумків враховуватимуться як результати онлайн-голосування, так і думка компетентних експертів, залучених оргкомітетом до визначення переможниць.

Крім сотні, яка отримала високу оцінку експертів, дипломами також буде нагороджена перша 20-ка переможниць народного голосування.

Церемонія нагородження переможниць шостого рейтингу «100 успішних жінок Одеського регіону» відбудеться 11 березня в банкетно-розважальному комплексі Art hall (колишній клуб Ministerium) на Гоголя, 12.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live