Спортсмени Одеської області завоювали п’ять медалей, з яких дві золоті, на чемпіонатах України з легкої атлетики (фото UkrainianAthletics: На фініші фінального забігу на дистанції 60 м чемпіон України-2021 Андрій КОСОВЕРОВ - №611).

ЮНАЦЬКИЙ УРОЖАЙ МЕДАЛЕЙ

На чемпіонаті України серед юнаків 2006-2007рр.н., який відбувся в Києві, одеські спортсмени завоювали 4 медалі (2 золоті, 1 срібну і 1 бронзову).

Золоті нагороди приніс біг на короткі дистанції. 14-й річний вихованець СДЮСШОР «Динамо» Андрій КОСОВЕРОВ (тренер – Олена ЧУМАК) став чемпіоном на дистанції 60 м, який випередив своїх двох головних конкурентів на 0,02 секунди: у чемпіона – 7,38 секунди, у суперників – 7,40. Його ровесник Сергій САПЕТЧЄНКОВ, який тренується у відомої в минулому легкоатлетки Аеліти ЮРЧЕНКО і представляє обласну СДЮСШОР, фінішував першим на дистанції 200 м з особистим рекордом – 24,20. Найближчий переслідувач відстав на 0,08 секунди.

UKrChamp yunaki 02 2

Срібну медаль завоювала в потрійному стрибку 14-річна динамівка Катерина ХАПОВА (тренер – Олена МАСУНОВА), також з особистим рекордом – 10 м 88 см.

UKrChamp yunaki 02 3

У стрибках в висоту бронзовим призером стала ще одна вихованка СДЮСШОР «Динамо» Ксенія ПАНКОВА (тренер – Олексій БАСАРСЬКИЙ, Віктор МОСКАЛЕНКО), яка показала результат 1 м 55 см.

UKrChamp yunaki 07 2

Перша праворуч - бронзова призерка чемпіонату України серед юнаків Ксенія ПАНКОВА.Фото UkrainianAthletics

«СРІБНИЙ» ДИСК КУЗНЕЦОВА

20-річний спортсмен із Чорноморська Марк КУЗНЄЦОВ (тренери – Сергій ПОЛІНКОВ, Олександра СТАДНЮК), який представляє обласну СДЮСШОР, завоював срібну медаль на чемпіонаті України з метань, який відбувся в Луцьку. Він показав цей результат у змаганнях серед молоді в метанні диску (48 м 31 см).

Kuznetsov

Як відзначив Сергій ПОЛІНКОВ, для зими це нормальний результат, враховуючи, що технічні тренування практично не проводилися.

«Взагалі, в 2021-му році націлені представити Одеську область і Україну на трьох чемпіонатах Європи – U18 (Віктор ЯНЕНКО, Микита СТАДНЮК), U20 (Владислав ШЕПЕЛЄВ), U23 (Марк КУЗНЕЦОВ)», - підкреслив тренер.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live