Срібна призерка Олімпійських ігор у змаганнях з волейболу Любов РУДОВСЬКА поділилася враженнями від Олімпійського дня, який відбувся на одеському стадіоні «Динамо»:

- Враження чудові, я просто в захваті, - зазначила Любов Іванівна. – Я давно мріяла побачити і Колю Авілова, і Яна Железняка, і Лену Соколовську, не говорячи вже про Сергія Петренка, з яким ми разом виступали в Монреалі-1976. Емоції переповнюють, градус, як говорять, зашкалює. Це прекрасно, це здорово.

- Згадуєте вашу Олімпіаду?

- Так, звісно, згадую. Згадую, тому що роки летять. Трохи сумно стає, адже ми дорослішаємо. А Олімпіада – це, безумовно, вершина спортивної слави.

- Що побажаєте нашим олімпійцям, кандидатам в олімпійці, представникам юного покоління, яких тут було досить багато?

- Тільки перемог. Прославляйте наше прекрасне місто Одеса, нашу перлину біля моря. В Одесі завжди були сильні спортсмени, вони завжди привозили додому олімпійські медалі. Дуже хотілось би, щоб ці переможні традиції продовжувалися.

USSR team 1976

Волейболістка одеського "Медіну" Любов РУДОВСЬКА (сидить, перша справа) у складі збірної СРСР зразку 1976 року, яка стала срібною призеркою Олімпійських ігор. У другому ряду - ще одна одеська волейболістка Ольга КОЗАКОВА (друга справа)

Олімпійський день на «Динамо». Інтерв’ю Любові РУДОВСЬКОЇ

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live