Одеський спортсмен Рустам АХМАД став бронзовим призером чемпіонату України серед юнаків з спортивної гімнастики за програмою «майстрів спорту України», який відбувся в Кропивницькому.

БРОНЗОВИЙ РУСТАМ

В сумі багатоборства вихованець обласної ДЮСШ (тренер – Сергій СТЕБУНОВ) за сумою шести вправ (вільні, кінь, кільця, опорний стрибок, бруси, перекладина) набрав 76,00 бали.

Це вже не перший успіх Рустама АХМАД на чемпіонатах України: в жовтні 2020-го став бронзовим призером чемпіонату України серед юнаків за програмою «кандидата в майстри спорту України» в багатоборстві, а в листопаді – бронзовим призером у вправі на перекладині на чемпіонаті України серед юніорів.

Тренується і навчається спортсмен в олімпійському фаховому коледжі імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Ahmad MS 1

КОМЕНТАР ЗА ПІДСУМКАМИ

Сергій СТЕБУНОВ, тренер Рустама АХМАДА:

- Перший день (кваліфікацію) Рустам пройшов погано, допустивши чотири падіння. Він не виконав всю складність програми, але все ж таки з 8-м результатом із сумою 70,6 біли потрапив у фінал, де боротьба за медалі починалася з нуля.

Свій перший вид (вільні) Рустам зробив на хорошому рівні і з великою складністю. Вправу на коні він зробив без падінь, але допустив помилку на зіскоку. На кільцях у Рустама не найсильніша складність, але гарне виконання, і зробив він цю вправу без великих помилок. Стрибок і бруси Рустам пройшов дуже здорово.

Заключним видом була його улюблена перекладина, але він відчував напругу і втому, тому комбінацію зробив не ідеально, та й зіскок був не тієї складності, який тренував – сказав, що боявся впасти і тому полегшив. І, таким чином, з сумою 76 балів рівно став бронзовим призером.

СПОРТИВНІ ПЛАНИ

В планах продовжувати розвивати складність поєднань та якість виконання для підвищення результатів. Наступні змагання у Рустама – всеукраїнська гімназіада, яка запланована 21-25 червня.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live