Відділення НОК України в Одеській області провело проєкт #OlympicLab «Олімпійські та людські цінності» для юних вихованців одеських спортшкіл, які розвивають спортивну гімнастику.

УЧАСНИКИ

«Легенди одеської спортивної гімнастики. Маргарита НІКОЛАЄВА і Тетяна ГУЦУ» - такою була тема зустрічі в рамках #OlympicLab, яка відбулася у залі КДЮСШ №10, що в корпусі Південноукраїнського педуніверситету на Старопортофранківській.

Більше 40 юних спортсменів, а також тренери та батьки юних гімнастів, стали учасниками цікавої розповіді про легендарних спортсменок. Головним спікером заходу став заслужений тренер України Анатолій МИРГОРОДСЬКИЙ, який підготував учасницю Олімпійських ігор Ганну МИРГОРОДСЬКУ та був безпосереднім учасникам Ігор в Атланті-1996.

ol lab 27 02 03

ol lab 27 02 04

ol lab 27 02 05

ЛЕГЕНДИ СПОРТИВНОЇ ГІМНАСТИКИ

Відділення НОК України в Одеській області запланував в рамках проєкту #OlympicLab низку заходів, присвячених участі спортсменів регіону в Олімпійських іграх, починаючи з 1952 року. Лекція про знаменитих одеських гімнасток стала першою такою

На початку заходу головний спеціаліст по зв’язкам зі ЗМІ Влад ЄФІМОВ розповів про те, яке місце спортивна гімнастика, а саме Маргарита НІКОЛАЄВА та Тетяна ГУЦУ, в історії одеського спорту, а потім приділив увагу безпосередньо самим цим видатним спортсменкам, використовуючи також історичні відеоматеріали. Він зазначив, що тільки чотири одеські спортсмени завоювали по дві золоті медалі Олімпійських ігор і дві з них саме гімнастки.

ol lab 27 02 02

ol lab 27 02 07

Далі слово взяв Анатолій МИРГОРОДСЬКИЙ, який працював в СДЮСШОР СКА як раз в той час, коли там тренувалася Тетяна ГУЦУ. Він відзначив, що успіх, якого досягла Тетяна став можливий титанічній праці. «За три роки, які передували Олімпіаді, у ней була відпустка довжиною в тиждень у неї була лише на Новий рік. Решта часу – важкі тренування. Тільки так можна досягти тих висот, що досягли Маргарита Ніколаєва та Тетяна Гуцу».

Дітлахи із цікавістю слухали тренера та ставили запитання.

По закінченню заходу юні спортсмени отримали подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

Анатолій МИРГОРОДСЬКИЙ, заслужений тренер України:

- Такі заходи як #OlympicLab дуже корисні для юного покоління. Більшість дітлахів не знають про своїх знаменитих земляків. Мабуть, дізнавшись про успіхи, яких досягли Маргарита Ніколаєва та Тетяна Гуцу, вони працюватимуть ще з більшою наполегливістю та теж привезуть в Одесу медалі з великих змагань. Перший крок – це потрапляння в збірну України, чого я, звісно, бажаю, всім учасникам цього заходу.

Олександр БАРОН, спортсмен ГК «Тріумф»:

- Спортивна гімнастика – складний, але в той же час цікавий вид спорту. Тут є красиві елементи, і на кожному тренуванні прагнеш їх виконати, досягнути чогось більшого. Моя ціль – стати олімпійським чемпіоном, як Маргарита Ніколаєва та Тетяна Гуцу. Вони - приклад для юного покоління.

Марія САВЧЕНКО, спортсменка КДЮСШ №10:

- Спортивна гімнастика загартовує дух та зміцнює здоровя. Крім того, на змаганнях я отримую адреналін, відчуваю себе щасливою. Моя ціль – виконати норматив «майстер спорту України». Це – як мінімум. Тренер же нас націлює бути такими, як наші знамениті гімнастки. Щоправда, у нас немає гарних умов, але ми займаємося, тому що нам подобається цей вид спорту і ми бажаємо досягнути великих висот.

ol lab 27 02 01

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live